Muzeum Teplice Výstavy a akce Aktuality → „TEPLICE ZA PRVNÍ REPUBLIKY“

19. 10. – 25. 2. 2019 / Jízdárna teplického zámku
TEPLICE ZA PRVNÍ REPUBLIKY

Výstava prostřednictvím tematických celků seznamuje s každodenním životem obyvatel Teplic mezi lety 1918-1938. K vidění jsou dvojrozměrné a trojrozměrné předměty, doplněné o krátký dobový film a časové osy.
Výstava se koná za finanční podpory Ministerstva kultury ČR. je součástí oslav připomenutí významných výročí roku 2018 spojených s naší státností. Přehled všech akcí, které se v rámci oslav konají, najdete na webových stránkách www.spolecnestoleti.cz
Vernisáž výstavy se uskuteční ve čtvrtek 18. října v 17 hodin.