10 - 12 a 13 - 17 hodin

úterý až pátek 12 - 17 hodin

Muzeum Teplice Výstavy a akce Aktuality → „BIBLIOFILIE – knihy láskou tvořené“

BIBLIOFILIE – knihy láskou tvořené

22. 9. – 26. 11. / I. a II. výstavní místnost
BIBLIOFILIE – knihy láskou tvořené
Výstava představuje muzejní sbírku nejdokonaleji zpracovaných českých knih za posledních čtyřicet let. Jedná se o knihy s láskou a péčí tvořené a to jak po stránce literární, tak i s ohledem na jejich výtvarné a knižní zpracování. Lze zde nalézt nejrůznější tituly básníků, spisovatelů a výtvarníků, jejichž díla jsou i po letech hluboce zapsána v srdcích čtenářů a milovníků krásných knih.

Komentované prohlídky s autorkou výstavy PhDr. Janou Perutz Michlovou se uskuteční v úterý 24. 10. a 7. 11. vždy v 17 hodin.

Vernisáž výstavy se uskutečnila ve čtvrtek 21. 9. 2017 v 17 hodin.

Fotografie z vernisáže