10 - 12 a 13 - 17 hodin

úterý až pátek 12 - 17 hodin

Muzeum Teplice Výstavy a akce Aktuality → „SVĚT KOSTIČEK LEGO“

1. 12. 2017 – 11. 3. 2018 / I. a II. výstavní místnost / 10 - 12 a 13 - 17 hodin

SVĚT KOSTIČEK LEGO

Výstava mnoha pestrobarevných exponátů poskládaná ze stavebnice Lego vhodná pro všechny věkové kategorie. Naleznete zde exponáty sestavené z téměř 250.000 dílků stavebnice Lego. Náplní výstavy je tematická expozice modelové řady vozidel edic Creator exclusive a Model Team, vesmírných brouků a UFO z edice Space, dále část rozsáhlé sbírky dnes již nevyráběných kostiček, kousátek, chrastítek a dalších zajímavostí pro batolata, která byla známa pod pojmem Lego Baby Primo, nebo např. vybrané edice z Lego City, Bionicle, Elves. Návštěvníci si mohou prohlédnout i horkou novinku letošního roku - filmové postavy z edice BrickHeadz. Velkým lákadlem je například i mini Lego městečko s kolejištěm a pohyblivými vlakovými soupravami a dětský koutek.

Speciální vstupné 60,- Kč dospělí / 30,- Kč děti (od 3 let)

Předem objednané školy mohou výstavu LEGO - SVĚT KOSTIČEK navštívit i v pondělí spolu s výstavami XXL a HORNÍ MĚSTA KRUŠNÝCH HOR.