Na výstavě stavebnice LEGO je speciální otevírací doba a vstupné!
út-ne 10-12 a 13-17

60,- / 30,- Kč

Muzeum Teplice Výstavy a akce Aktuality → „SVĚT KOSTIČEK LEGO“

1. 12. 2017 – 11. 3. 2018 / I. a II. výstavní místnost / út - ne 10 - 12 a 13 - 17 hodin

SVĚT KOSTIČEK LEGO
Výstava mnoha pestrobarevných exponátů poskládaná ze stavebnice Lego vhodná pro všechny věkové kategorie. Naleznete zde exponáty sestavené z téměř 250.000 dílků stavebnice Lego. Náplní výstavy je tematická expozice modelové řady vozidel edic Creator exclusive a Model Team, vesmírných brouků a UFO z edice Space, dále část rozsáhlé sbírky dnes již nevyráběných kostiček, kousátek, chrastítek a dalších zajímavostí pro batolata, která byla známa pod pojmem Lego Baby Primo, nebo např. vybrané edice z Lego City, Bionicle, Elves. Návštěvníci si mohou prohlédnout i horkou novinku letošního roku - filmové postavy z edice BrickHeadz. Velkým lákadlem je například i mini Lego městečko s kolejištěm a pohyblivými vlakovými soupravami a dětský koutek.

SPECIÁLNÍ VSTUPNÉ A OTEVÍRACÍ DOBA
osoby starší 15 let 60,- Kč
děti od 3 - 15 let, studenti, důchodci, držitelé průkazů ZTP, skupiny (od 10 osob) 30,- Kč
děti do 3 let zdarma
rodinná vstupenka (do 5 osob) 140,- Kč
držitelé rodinného pasu 130,- Kč
držitelé senior pasu 20,- Kč
držitelé průkazů ISIC/ITIC/ALIVE 20,- Kč

út - ne 10 - 12 a 13 - 17 hodin

Předem objednané školy mohou výstavu LEGO - SVĚT KOSTIČEK navštívit i v pondělí společně s výstavou XXL v Jízdárně teplického zámku.

HRA O STAVEBNICI LEGO
Při návštěvě výstavy SVĚT KOSTIČEK si můžete do 11. 3. 2018 zasoutěžit o stavebnici Lego.
Stačí vyplnit a odevzdat ve výstavní místnosti soutěžní lístek. Otázka zní: “Tipněte si, z kolika kostiček lega se skládá výstava na teplickém zámku?” Výherci budou informováni po ukončení výstavy.