Muzeum Teplice Výstavy a akce Aktuality → „NOMÁDI EVROPY – příběh slovenského drátenictví“

NOMÁDI EVROPY – příběh slovenského drátenictví

13. 7. - 23. 9. / Jízdárna
NOMÁDI EVROPY – příběh slovenského drátenictví
Putovní výstava Považského muzea v Žilině představuje více než 200 exponátů, které zachycují příběh slovenského drátenictví od počátků vzniku tohoto tradičního lidového řemesla až po současná díla drátenických mistrů z celého Slovenska. Výstava vznikla ve spolupráci Žilinského samosprávného kraje a Ústeckého kraje.
Vernisáž výstavy se konala ve čtvrtek 12. 7. v 17 hodin.

Fotogalerie z vernisáže