10 - 12 a 13 - 17 hodin

úterý až pátek 12 - 17 hodin

Obřady na teplickém zámku

Svatební obřady a obřady uzavírání registrovaného partnerství na teplickém zámku

Vážení snoubenci,
velice nás těší, že jste se rozhodli jako místo Vašeho svatebního obřadu zvolit zámek v Teplicích. Abychom Vám usnadnili vyřízení veškerých náležitostí spojených s obřadem, nabízíme několik praktických rad a informací včetně nabídky našich služeb.

Zajištění svatebního obřadu:

Termín a hodinu obřadu si předem rezervujte na matrice Magistrátu města Teplice. Počítejte s tím, že za  vydání povolení uzavřít manželství mimo stanovenou dobu nebo úředně určenou místnost vybírá magistrát správní poplatek dle svého sazebníku. Po zajištění termínu svatebního obřadu na matrice se obraťte na naši pracovnici pí Tichou (412 359 011, 731 495 326, ticha@muzeum-teplice.cz), která Vám ochotně nabízené prostory ukáže, projedná podrobnosti obřadu a sepíše smlouvu.

Prostory a cena pronájmu prostor pro svatební obřad:

Rokokový sál - 3000,- Kč/obřad*

Vnitřní nádvoří zámku včetně krypty - 3000,- Kč/obřad

*Od 1.11. do 30.4. se k poplatku za pronájem Rokokového sálu připočítává příplatek 1000,- Kč za topení.

Základní cena za jeden obřad zahrnuje poplatek za pronájem prostor (max. 60 minut), včetně povolení fotografování a filmování v průběhu obřadu. Za poplatek 500,- Kč lze sjednat k obřadu zapůjčení klavíru (platí jen pro Rokokový sál) a za příplatek 1 000,- Kč nabízíme možnost fotografování a filmování v dalších zámeckých interiérech (mimo pronajaté prostory), přičemž svatebním hostům nabízíme v průběhu focení a filmování komentovanou prohlídku zámeckých expozic.

UPOZORNĚNÍ: Obřady a s nimi spojené fotografování v interiérech bude probíhat za dozoru pověřeného pracovníka muzea, svatební hosté se musí řídit jeho pokyny a chovat se tak, aby nerušili ostatní návštěvníky zámku.

SVATBA V KRYPTĚ I.

SVATBA V KRYPTĚ II.

SVATBA V ROKOKOVÉM SÁLE I.

SVATBA V ROKOKOVÉM SÁLE II.

Přílohy: