Regionální muzeum v Teplicích, p.o.

DeutschDeutsch EnglishEnglish ČeskyČesky

Expozice
otevřeny denně kromě pondělí
10-12 a 13-17 hodin
Prohlídky pouze s průvodcem každou celou hodinu.

Vstupné

  • plné 50,- Kč/ snížené 30,- Kč
  • děti do 6 let zdarma

Výstavy 
otevřeny denně kromě pondělí
úterý až pátek 12-17 hodin
sobota a neděle 10-12 a 13-17

Na výstavě stavebnice LEGO je speciální otevírací doba a vstupné!
út-ne 10-12 a 13-17

60,- / 30,- Kč

Vstupné 

  • plné 30,- Kč / snížené 20,- Kč
  • děti do 6 let zdarma

 

Obřady na teplickém zámku

Svatební obřady na teplickém zámku

   

Vážení snoubenci,
velice nás těší, že jste se rozhodli jako místo Vašeho svatebního obřadu zvolit zámek v Teplicích. Abychom Vám usnadnili vyřízení veškerých náležitostí spojených s obřadem, nabízíme několik praktických rad a informací včetně nabídky našich služeb.

Zajištění svatebního obřadu:

Termín a hodinu obřadu si předem rezervujte na matrice Magistrátu města Teplice. Počítejte s tím, že za  vydání povolení uzavřít manželství mimo stanovenou dobu nebo úředně určenou místnost vybírá magistrát správní poplatek dle svého sazebníku (zpravidla 1000,- Kč). Po zajištění termínu svatebního obřadu na matrice se obraťte na naši pracovnici pí Tichou (412 359 011, 731 495 326, ticha@muzeum-teplice.cz), která Vám ochotně nabízené prostory ukáže, projedná podrobnosti obřadu a sepíše smlouvu.

Rokokový sál - 3000,- Kč/obřad*

*Od 1.11. do 30.4. se k poplatku za pronájem Rokokového sálu připočítává příplatek 1000,- Kč za topení.

Základní cena za jeden obřad zahrnuje poplatek za pronájem prostor (max. 60 minut), včetně povolení fotografování a filmování v průběhu obřadu. Za poplatek 500,- Kč lze sjednat k obřadu zapůjčení klavíru a za příplatek 1 000,- Kč nabízíme možnost fotografování a filmování v dalších zámeckých interiérech (mimo Rokokový sál), přičemž svatebním hostům nabízíme v průběhu focení a filmování komentovanou prohlídku zámeckých expozic.

UPOZORNĚNÍ: Obřady a s nimi spojené fotografování v interiérech bude probíhat za dozoru pověřeného pracovníka muzea, svatební hosté se musí řídit jeho pokyny a chovat se tak, aby nerušili ostatní návštěvníky zámku. 

SVATBA V ROKOKOVÉM SÁLE I.

SVATBA V ROKOKOVÉM SÁLE II.

KAPELA NA SVATBU

Regionální muzeum v Teplicích
Příspěvková organizace Ústeckého kraje specializující se na archeologii, historii a přírodu severozápadních Čech. Značnou pozornost věnuje dokumentaci sklářství, keramiky, cínařství a lázeňství a správě vzácných knižních sbírek.

Mapa stránek | Kontakty |

TM design Grafika Redakční systém Clips Redakční systém Clickmedia Webdesign Vytvoření webových stránek