10 - 12 a 13 - 17 hodin

úterý až pátek 12 - 17 hodin

Obřady na teplickém zámku

Svatební obřady a obřady uzavírání registrovaného partnerství na teplickém zámku

Vážení snoubenci,
velice nás těší, že jste se rozhodli jako místo Vašeho svatebního obřadu či obřadu uzavření registrovaného partnerství zvolit zámek v Teplicích. Abychom Vám usnadnili vyřízení veškerých náležitostí spojených se obřadem, nabízíme několik praktických rad a informací včetně nabídky našich služeb.

Zajištění svatebního obřadu:

Termín a hodinu obřadu si předem rezervujte na matrice Magistrátu města Teplice. Počítejte s tím, že za  vydání povolení uzavřít manželství mimo stanovenou dobu nebo úředně určenou místnost vybírá magistrát správní poplatek dle svého sazebníku. Po zajištění termínu svatebního obřadu na matrice se obraťte na naši pracovnici pí Tichou (412 359 011, 731 495 326, ticha@muzeum-teplice.cz), která Vám ochotně nabízené prostory ukáže, projedná podrobnosti obřadu a sepíše smlouvu.

Prostory a cena pronájmu prostor pro svatební obřad či obřad uzavření registrovaného partnerství :

Rokokový sál - 3000,- Kč/obřad*

Vnitřní nádvoří zámku včetně krypty - 3000,- Kč/obřad

*Od 1.11. do 30.4. se k poplatku za pronájem Rokokového sálu připočítává příplatek 1000,- Kč za topení.

Základní cena za jeden obřad zahrnuje poplatek za pronájem prostor (max. 60 minut), zápůjčku stolku s květinovou výzdobou pro oddávajícího a přípitek (láhev sektu), v případě zájmu rovněž zapůjčení klavíru (platí jen pro Rokokový sál), dále poplatek za fotografování a filmování v prostorách konání obřadu a další možnost focení v běžně nepřístupných exteriérech zámku.

Za příplatek 1 000,- Kč nabízíme možnost fotografování a filmování v dalších zámeckých interiérech (mimo pronajaté prostory).

UPOZORNĚNÍ: Obřady a s nimi spojené fotografování v interiérech bude probíhat za dozoru pověřeného pracovníka muzea, svatební hosté se musí řídit jeho pokyny a chovat se tak, aby nerušili ostatní návštěvníky zámku.

SVATBA V KRYPTĚ I.

SVATBA V KRYPTĚ II.

SVATBA V ROKOKOVÉM SÁLE I.

SVATBA V ROKOKOVÉM SÁLE II.

Přílohy: