10 - 12 a 13 - 17 hodin

úterý až pátek 12 - 17 hodin

Obřady na teplickém zámku

Svatební obřady na teplickém zámku

Vážení snoubenci,
velice nás těší, že jste se rozhodli jako místo Vašeho svatebního obřadu zvolit zámek v Teplicích. Abychom Vám usnadnili vyřízení veškerých náležitostí spojených s obřadem, nabízíme několik praktických rad a informací včetně nabídky našich služeb.

Zajištění svatebního obřadu:

Termín a hodinu obřadu si předem rezervujte na matrice Magistrátu města Teplice. Počítejte s tím, že za  vydání povolení uzavřít manželství mimo stanovenou dobu nebo úředně určenou místnost vybírá magistrát správní poplatek dle svého sazebníku (zpravidla 1000,- Kč). Po zajištění termínu svatebního obřadu na matrice se obraťte na naši pracovnici pí Tichou (412 359 011, 731 495 326, ticha@muzeum-teplice.cz), která Vám ochotně nabízené prostory ukáže, projedná podrobnosti obřadu a sepíše smlouvu.

Prostory a cena pronájmu prostor pro svatební obřad:

Rokokový sál - 3000,- Kč/obřad*

Vnitřní nádvoří zámku včetně krypty - 3000,- Kč/obřad

*Od 1.11. do 30.4. se k poplatku za pronájem Rokokového sálu připočítává příplatek 1000,- Kč za topení.

Základní cena za jeden obřad zahrnuje poplatek za pronájem prostor (max. 60 minut), včetně povolení fotografování a filmování v průběhu obřadu. Za poplatek 500,- Kč lze sjednat k obřadu zapůjčení klavíru (platí jen pro Rokokový sál) a za příplatek 1 000,- Kč nabízíme možnost fotografování a filmování v dalších zámeckých interiérech (mimo pronajaté prostory), přičemž svatebním hostům nabízíme v průběhu focení a filmování komentovanou prohlídku zámeckých expozic.

UPOZORNĚNÍ: Obřady a s nimi spojené fotografování v interiérech bude probíhat za dozoru pověřeného pracovníka muzea, svatební hosté se musí řídit jeho pokyny a chovat se tak, aby nerušili ostatní návštěvníky zámku.

SVATBA V KRYPTĚ I.

SVATBA V KRYPTĚ II.

SVATBA V ROKOKOVÉM SÁLE I.

SVATBA V ROKOKOVÉM SÁLE II.

KAPELA NA SVATBU

Přílohy: