Regionální muzeum v Teplicích, p.o.

DeutschDeutsch EnglishEnglish ČeskyČesky

Expozice
otevřeny denně kromě pondělí
10-12 a 13-17 hodin
Prohlídky pouze s průvodcem každou celou hodinu.

Vstupné

  • plné 50,- Kč/ snížené 30,- Kč
  • děti do 6 let zdarma

Výstavy 
otevřeny denně kromě pondělí
úterý až pátek 12-17 hodin
sobota a neděle 10-12 a 13-17

Vstupné 

  • plné 30,- Kč / snížené 20,- Kč
  • děti do 6 let zdarma

Muzeum Teplice Výstavy a akce Pro návštěvníky → „Regionální muzeum v Teplicích navštívil hrabě Francesco Kinský dal Borgo“

Pro návštěvníky

Regionální muzeum v Teplicích navštívil hrabě Francesco Kinský dal Borgo

20. 9. 2018 Teplice navštívil hrabě Francesco Kinský dal Borgo. Rod Kinských dal Borgo, kterému patří hrad Kost a zámek Karlova Koruna, je starý český šlechtický rod, jehož původním sídlem byla vesnická tvrz Vchynice u Lovosic, odkud mají i své jméno – Vchynští. To se během staletí přeměnilo na dnešní podobu Kinští.
Pan hrabě si i s rodinou prohlédl také zrestaurovanou umělou jeskyni – grottu na teplickém zámku, která se nedávno stala novou expozicí Regionálního muzea v Teplicích. Grottu ve svém sídle v Teplicích vybudoval kolem roku 1630 prapředek pana hraběte Vilém Vchynský. I Vás zveme k její návštěvě! 

Regionální muzeum v Teplicích
Příspěvková organizace Ústeckého kraje specializující se na archeologii, historii a přírodu severozápadních Čech. Značnou pozornost věnuje dokumentaci sklářství, keramiky, cínařství a lázeňství a správě vzácných knižních sbírek.

Mapa stránek | Kontakty | Upozorňujeme návštěvníky, že prostory teplického muzea jsou monitorovány kamerovým systémem a veškeré akce digitálně dokumentovány.

TM design Grafika Redakční systém Clips Redakční systém Clickmedia Webdesign Vytvoření webových stránek