Muzeum Teplice O muzeu Nabídka publikací Zprávy a studie → „ZPRÁVY A STUDIE Regionálního muzea v Teplicích 31/2016“

Zprávy a studie

ZPRÁVY A STUDIE Regionálního muzea v Teplicích 31/2016

Dovolujeme si Vám nabídnout nové ZPRÁVY A STUDIE RMT

OBSAH

Miroslav Radoň: Wilhelm Fuchs - obchodník s minerály v Teplicích, str. 5
Miroslav Radoň: Ludwig Mayer - železniční úředník a sběratel minerálů, str. 51
Miroslav Radoň: Julius Frieser - soudní úředník a sběratel minerálů, str. 77
Miroslav Radoň: Arthur Scheit - mineralog a středoškolský profesor, str. 107
Miroslav Žemlička: Nálezy zavíječe zimostrázového a některých nepůvodních vzpřímenkovitých druhů v Teplicích (Lepidoptera: Crambidae, Gracillaridae), str. 131
Vít Joza: Příspěvek ke květeně Teplicka II., str. 137
Lucie Kursová: Sedmdesátiny PhDr. Alexandry Rusó, str. 147
Milan Černý: Účetní zprávy o hudebně liturgickém provozu při teplickém kostele svatého Jana Křtitele ve druhé polovině 17. století, str. 149
Radim Neuvirt: Psí známky okresu Teplice I. - Teplice, str. 165
Jana Michlová: Poznámky k minulosti zámecké knihovny Clary-Aldringenů, str. 207

Zprávy a studie, sv. 31. Teplice : Regionální muzeum v Teplicích, 2016. 214 s. ISBN 978-80-85321-75-3, 200,- Kč

Publikaci zasíláme na dobírku nebo na fakturu (pro organizace). K uvedené ceně bude připočítáno poštovné a balné dle Ceníku RMT (na dobírku 120,- Kč, na fakturu 80,- Kč).

Případné objednávky směřujte, prosím, na adresu:

Regionální muzeum v Teplicích, příspěvková organizace, Zámecké nám. 14, 415 01 Teplice, telefon 412 359 025 nebo klasterkova@muzeum-teplice.cz