Regionální muzeum v Teplicích, p.o.

DeutschDeutsch EnglishEnglish ČeskyČesky

Otevírací doba a vstupné

EXPOZICE
Prohlídky s průvodcem celoročně každou celou hodinu

úterý - neděle 10 - 12 a 13 - 17 hodin

50 / 30 Kč

VÝSTAVY

úterý - pátek 12 - 17 hodin
sobota a neděle 10 - 12 a 13 - 17 hodin

30 / 20 Kč

S ohledem na vládní opatření je nadále nutné v prostorách muzea dodržovat stanovená hygienická nařízení a návštěva je možná pouze se zakrytými ústy a nosem. Děkujeme za pochopení.

Muzeum Teplice Archiv 2010 Akce 2010 → „EHD - 16. 9. 2010 v 19 h“

Akce 2010

EHD - 16. 9. 2010 v 19 h

 

V rámci Dnů evropského kulturního dědictví 2010 pořádá teplické muzeum komponovaný večer spojený s hudbou, tancem, vínem a netradiční prohlídkou. Na programu je netradičně pojaté taneční představení s dobovou hudbou „KAVALÍR (NE)TANČÍ NAHÝ“ - zákulisí renesanční slavnosti

Účinkují: tanec: Klára Raková, Veronika Rozhonová, Vladimír Kočí; loutna a další nástroje: Miloslav Študent.

Účinkující jsou členy známých hudebních a tanečních souborů: Ensemble In Cordis (soubor drnkacích nástrojů 15.-18. stol.), Chorea Historica, La Fiamma (historický tanec), Jarošovci (folklórní soubor).

Po vystoupení následuje prohlídka renesančního sálu zámku s původním malovaným kazetovým stropem a oknem do zámeckého kostela, které bylo více jak 20 let zakryto. Večer bude zakončen prohlídkou zámeckého kostela.

Vstupné 60,- Kč. Předprodej zahájen v pokladně muzea od 1. 9. 2010.

 

 

Přílohy:

Regionální muzeum v Teplicích
Příspěvková organizace Ústeckého kraje specializující se na archeologii, historii a přírodu severozápadních Čech. Značnou pozornost věnuje dokumentaci sklářství, keramiky, cínařství a lázeňství a správě vzácných knižních sbírek.

Mapa stránek | Kontakty | Upozorňujeme návštěvníky, že prostory teplického muzea jsou monitorovány kamerovým systémem a veškeré akce digitálně dokumentovány.

TM design Grafika Clickmedia Webdesign Vytvoření webových stránek