Regionální muzeum v Teplicích, p.o.

DeutschDeutsch EnglishEnglish ČeskyČesky

Ve státní svátek 5. a 6. 7. (i v pondělí) máme otevřeno od 10 do 12 a od 13 do 17 hodin.

Otevírací doba a vstupné

EXPOZICE
Prohlídky s průvodcem celoročně každou celou hodinu

úterý - neděle 10 - 12 a 13 - 17

50 / 30 Kč

VÝSTAVY

úterý - pátek 12 - 17 hodin
sobota a neděle 10 - 12 a 13 - 17

30 / 20 Kč

Muzeum Teplice Archiv 2010 Akce 2010 → „DIVADLO NA ZÁMKU 3. - 5. září 2010 “

Akce 2010

DIVADLO NA ZÁMKU 3. - 5. září 2010

1 denní vstupenka (bez dopolední pohádky) 250,- Kč

2 denní vstupenka 350,- Kč

3 denní vstupenka 450,- Kč

Vstupné je stanoveno na celý podvečerní blok (koncert + divadelní představení). Vstupné na dopolední pohádky a víkendová odpolední představení Hereckého studia DK Teplice a DS 4pod peřinou o.s. je stanoveno samostatně.

Cenově výhodný letní předprodej: Od 1. do 31. července sleva 100,- Kč na všechny tři typy vstupenek. Od 1. do 31. srpna sleva 50,- Kč na všechny typy vstupenek. Na samostatné večerní vstupné se sleva nevztahuje, tyto vstupenky je však možno rezervovat a zakoupit v pokladně DK od 1. června 2010.   

3. 9. pátek

10.00 O NEMOCNÉ PRINCEZNĚ, ČERT POPLETA vstupné MŠ: 30,- Kč,  veřejnost: 60,- Kč  

Vstupné na podvečerní blok: 250,- Kč                

17.00 - 18.30 MICHAL PROKOP, LUBOŠ ANDRŠT, JAN HRUBÝ TRIO V podání tří excelentních muzikantů zazní známé hity Bitva o Karlův most, Miss July, BLues o spolykaných slovech a další.  

20.00 One woman show ANNY POLÍVKOVÉ: DIVÁ ŽENA , Makroconcert s.r.o. a Divadlo Radka Brzobohatého S nadhledem vedená litanie o tom, jak těžké je najít toho pravého, přestože máte šarm i smysl pro humor. Velmi odlehčené monodrama s oblíbenou herečkou, která vyniká smyslem pro humor, adaptovala Halina Pawlovská. Režie: Lucie Poláčková.                         

4. 9. sobota

10.00 ŠLA BARVIČKA NA PROCHÁZKU, Divadlo rozmanitostí Most, vst. 60,-        

15.00 PRINCOVÉ JSOU NA DRAKA, Herecké studio DK Teplice vst. 60,- Kč       

Vstupné na podvečerní blok: 250,- Kč

17.00 MICHAELA SVOBODOVÁ a orchestr: Pavel Větrovec - klavír, Ivan Košťál - kytary, Josef Tichý - basová kytara. Excelentní zpěvačka a hudebníci, kteří patří k české extratřídě. Pavel Větrovec v současné době doprovází Karla Gotta, Ivan Košťál působil řadu let v Semaforu. Nesmírně příjemná klasická jazzová atmosféra s notnou dávkou swingové nostalgie. 

20.00 Dodo Gombár: PÁNSKÁ JÍZDA, Divadlo Bolka Polívky a Divadelní spolek Frída Děj je zasazen do prostředí vesnického ochotnického divadla, jehož specifikou je, že jej tvoří pouze chlapi. Proto je repertoár souboru postaven čistě na mužích. Z tohoto stereotypu vytrhne ochotníky až příchod mladého avantgardního režiséra, který se rozhodne nazkoušet s místními hvězdami přelomové představení Tři sestry od Čechova. Hlavní postavy - Olgu, Irinu a Mášu ztvární tři chlapi. Hrají: Martin Trnavský, Radim Novák, David Rotter, J. Barin Tichý a Alexandra Jirků. Režie: Dodo Gombár.                            

5. 9. neděle

10.00 KATEŘINA A RARÁŠEK, Divadlo Ludvík Praha, vst. 60,- Kč     

15.00 Gabriela Šťastná a kolektiv: NAŠTĚKANÁ aneb EROTIKA NANEČISTO, DS 4 pod peřinou o.s., vst. 60,- Na první pohled všední komedie o čtyřech obyčejných ženách. Vše, co se může přihodit v životě každé(mu) z nás. Hra o snech, touhách a pocitech žen v maloměstském prostředí. Režie: Svatopluk Vašut j.h. Hrají: Erika Antošová, Lucie Prchlíková, Alena Romanová, Anna Šimková.   

Vstupné na podvečerní blok: 250,- Kč

17.00 KOŇABOJ, Moravská world music Lidové písničky našich předků, citlivě přetvořené tak, aby i dnes lahodily uším napříč všemi generacemi. Jiřina Šánová - zpěv, kytara, Milan Šána - housle, mandolína, zpěv, flétna, kytara, David Řehák - sólo kytara, Tomáš Kedzior - basová kytara, Jiří Paseka - bicí, perkuse.

20.00 Jean Dell, Gérard Sibleyras: TAKOVÝ ŽERTÍK O tom, že o rozchodech se nemá žertovat, vás přesvědčí hra francouzských autorů Jeana Della a Gérarda Sibleyrase - Un petit jeu cans conséquence - doslova „Malá hra bez následků“ překlad Matylda a Michal Lázňovští). Hra se stala událostí roku 2003. Její premiérová inscenace získala v Paříži devět nominací na prestižní divadelní cenu MOLIERE - a hra získala cenu za nejlepší francouzsky psanou hru roku. Hrají: Miluše Šplechtová, Jan Hrušínský, Lucie Juřičková, Martina Menšíková, Zdeněk Hruška, Rudolf Stärz, František Staněk

Regionální muzeum v Teplicích
Příspěvková organizace Ústeckého kraje specializující se na archeologii, historii a přírodu severozápadních Čech. Značnou pozornost věnuje dokumentaci sklářství, keramiky, cínařství a lázeňství a správě vzácných knižních sbírek.

Mapa stránek | Kontakty | Upozorňujeme návštěvníky, že prostory teplického muzea jsou monitorovány kamerovým systémem a veškeré akce digitálně dokumentovány.

TM design Grafika Clickmedia Webdesign Vytvoření webových stránek