Regionální muzeum v Teplicích, p.o.

DeutschDeutsch EnglishEnglish ČeskyČesky

Nacházíte se na starých webových stránkách. Teplické muzeum má nové webové stránky. ODKAZ ZDE

Profil v síti Facebook

Nacházíte se na starých webových stránkách. Teplické muzeum má nové webové stránky. ODKAZ ZDE

Muzeum Teplice Archiv 2012 Akce 2012 → „POD JIŽNÍM KŘÍŽEM - OSTROVY ZÁPADNÍHO PACIFIKU. POLYNÉSIE (COOKOVY OSTROVY, TONGA, SAMOA) A MELANÉSIE (FIDŽI)“

Akce 2012

POD JIŽNÍM KŘÍŽEM - OSTROVY ZÁPADNÍHO PACIFIKU. POLYNÉSIE (COOKOVY OSTROVY, TONGA, SAMOA) A MELANÉSIE (FIDŽI)

Zemičky a autonomní území ležící na obou stranách datové hranice, takže při cestování mezi nimi si můžete připadat jak Higgsův boson putující nadsvětelnou rychlostí - najednou je včera a jindy zase pozítří... Všechny krásné, přitom rozmanité tropické ráje ostrovů a ostrůvků mezi rovníkem a obratníkem Kozoroha.
Korálový atol Aitutaki, jehož laguna je tak fotogenická, že vypadá jak koncentrovaný kýč na prosluněnou dovolenou na těch nejkrásnějších plážích světa. Tongatapu s veselými hřbitovy a legendou o Svatoplukových prutech v polynéském pojetí. Viti Levu s kanibalskou minulostí, za niž se místní lidé vůbec nestydí... Do neskutečně pohodové atmosféry obřadu pití omamné kavy, rožnění prasátek v podzemních pecích, lidožroutských tradic, všeobjímající lásky alofa, zpěvů a tanců těch nejhodnějších lidí na světě vás zve Karel Starý, průvodce CK Nomád.

Regionální muzeum v Teplicích
Příspěvková organizace Ústeckého kraje specializující se na archeologii, historii a přírodu severozápadních Čech. Značnou pozornost věnuje dokumentaci sklářství, keramiky, cínařství a lázeňství a správě vzácných knižních sbírek.

 |  Upozorňujeme návštěvníky, že prostory teplického muzea jsou monitorovány kamerovým systémem a veškeré akce digitálně dokumentovány.

TM design Grafika Clickmedia Webdesign Vytvoření webových stránek