Regionální muzeum v Teplicích, p.o.

DeutschDeutsch EnglishEnglish ČeskyČesky

Nacházíte se na starých webových stránkách. Teplické muzeum má nové webové stránky. ODKAZ ZDE

Profil v síti Facebook

Nacházíte se na starých webových stránkách. Teplické muzeum má nové webové stránky. ODKAZ ZDE

Muzeum Teplice Archiv 2012 Akce 2012 → „DIVADLO NA ZÁMKU 2012“

Akce 2012

fotografie Románské křídlo teplického zámku

fotografie Ilustrační foto je z kultovního představení Divadla Rubín

DIVADLO NA ZÁMKU 2012

10. ročník múzické přehlídky se tradičně uskuteční na vnitřním nádvoří teplického zámku, který je sídlem Regionálního muzea v Teplicích, p.o.

pátek 7. 9.

10.00 Divadlo rozmanitostí Most: Dva střevíčky pro Popelku  Vst. 50,-  

17.00 JIŘÍ SCHMITZER Možnost zakoupit samostatně vstupenku za 200,- Kč nebo v rámci odpoledního bloku.  

20.00 Divadlo Metro: Jerry Mayer - LÁSKA NA TŘI (Oldřich Vízner, Světlana Nálepková)

Brilantní komedie o tom, jak snadno a rychle se mohou během několika okamžiků obrátit životní postoje, a jak zdánlivě neslučitelné může snadno splynout a vzájemně se doplňovat. Ona, žena na úrovni, psycholožka. On, životní tragéd, zcela neukotvená existence. Možnost zakoupit samostatně vstupenku za 200,- Kč nebo vstupné v rámci odpoledního bloku.

sobota 8. 9.

10.00 Divadlo Ludvík: Pohádka o třech námořnících Vst. 50,-  

15.00 DS 4 pod peřinou: O Jeníčkovi a Mařence, Červená Karkulka Vst. 50,-

17.00 UJD – UJD - UŽ JSME DOMA + křest knihy Možnost zakoupit samostatně vstupenku za 200,- Kč nebo v rámci odpoledního bloku.

20.00 MILOSTNÝ TROJÚHELNÍK Pavel Liška, Josef Polášek, Martin Zbrožek                 

Tři neřízené střely, tři herecké osobnosti, jejichž jména jsou zárukou velké legrace. Pokud se jim ovšem povede hra na dané téma, vznikající jako improvizace přímo před zraky diváků. Možnost zakoupit samostatně vstupenku za 200,- Kč nebo vstupné v rámci odpoledního bloku.

neděle 9. 9.

10.00 Skřítci – Hudební pohádka Lenky Šindelářové a Ivana Mládka. Hrají: Lenka Šindelářová, Libuše Roubychová, Markéta Tannerová. Červajse namluvil a nazpíval Jiří Schmitzer. Vst. 50,-  

15.00 HS DK Teplice: Poprask v lese Vst. 50,-  

17.00 PAVEL JAKUB RYBA s Michalem Davidem Jeden z nejlepších českých jazzových kytaristů P: J. Ryba přizval ke spolupráci do své kapely Michala Davida, skvělého klávesistu, který jako jazzman začínal. Možnost zakoupit samostatně vstupenku za 200,- Kč nebo v rámci odpoledního bloku.  

20.00 Divadlo Rubín: Eurípidés, Petr Kolečko KAUZA MÉDEA Dnes už kultovní představení kultovního pražského divadélka, které je proslulé nekonformními divadelními inscenacemi. Další dva volně navazující tituly: Kauzu Maryša a Kauzu Salome uvedeme v rámci abonmá PODZIM 2012. Možnost zakoupit samostatně vstupenku za 200,- Kč nebo v rámci odpoledního bloku.

Přístup pro diváky je přes Ptačí schody nebo ze Zámecké zahrady kolem románského křídla zámku. Dvoudenní vstupenky je možné libovolně kombinovat. Na odpolední koncerty a večerní divadelní představení je vypsáno rovněž samostatné vstupné 200,- Kč. Divákům se samostatným vstupným na večerní divadlo bude umožněn vstup na vnitřní nádvoří nejdříve v 19 hodin.

1 denní vstupenka (bez dopolední pohádky a ochotnického představení)     250,- Kč

2 denní vstupenka                                                                                                         350,- Kč

3 denní vstupenka                                                                                                         450,- Kč

Vstupné je stanoveno na celý podvečerní blok (koncert + divadelní představení). Vstupné na dopolední pohádky a odpolední představení Divadelního souboru Opak a Hereckého studia DK Teplice je stanoveno samostatně, vždy za 50,- Kč. 

Cenově výhodný letní předprodej v podkladně Domu kultury Teplice:

Od 1. června do 31. července sleva 100,- Kč na všechny typy vstupenek. Na samostatné večerní vstupné se sleva nevztahuje, i tyto vstupenky však možno rezervovat a zakoupit v pokladně DK od 1. června 2012. Od 1. do 31. srpna sleva 50,- Kč na všechny typy vstupenek. Od 1. září zakoupíte v pokladně DK nebo přímo v den konání akce na místě všechny typy vstupenek za plné vstupné. Součástí programu budou prohlídky expozic Regionálního muzea v Teplicích, které se uskuteční za samostatné vstupné. 

Divadlo na zámku 2012 se uskuteční za finanční podpory Statutárního města Teplice a Ústeckého kraje formou dotace v rámci Programu podpory regionální kulturní činnosti na rok 2012.

Regionální muzeum v Teplicích
Příspěvková organizace Ústeckého kraje specializující se na archeologii, historii a přírodu severozápadních Čech. Značnou pozornost věnuje dokumentaci sklářství, keramiky, cínařství a lázeňství a správě vzácných knižních sbírek.

 |  Upozorňujeme návštěvníky, že prostory teplického muzea jsou monitorovány kamerovým systémem a veškeré akce digitálně dokumentovány.

TM design Grafika Clickmedia Webdesign Vytvoření webových stránek