Regionální muzeum v Teplicích, p.o.

DeutschDeutsch EnglishEnglish ČeskyČesky

Nacházíte se na starých webových stránkách. Teplické muzeum má nové webové stránky. ODKAZ ZDE

Profil v síti Facebook

Nacházíte se na starých webových stránkách. Teplické muzeum má nové webové stránky. ODKAZ ZDE

Muzeum Teplice Archiv 2016 Akce 2016 → „UPOZORNĚNÍ PRO NÁVŠTĚVNÍKY“

Akce 2016

UPOZORNĚNÍ PRO NÁVŠTĚVNÍKY

Upozorňujeme návštěvníky, že XII. teplická muzejní noc je vyprodaná. Po celou muzejní noc v Teplicích je možné navštívit výstavu Severozápadní Čechy za vlády Lucemburků za běžné vstupné 30,- / 20,- Kč.

Výstavy na teplickém zámku budou v době konání slavnostního zahájení lázeňské sezóny v Teplicích otevřeny v sobotu 28. 5. 2016 do 20:00 a v neděli 29. 5. 2016 do 18:00 hodin.

výstavní místnosti teplického zámku
VÝSTAVA VÝTVARNÝCH PRACÍ ŽÁKŮ A STUDENTŮ ZÁKLADNÍ UMĚLECKÉ ŠKOLY TEPLICE
Svými výtvarnými výtvory se stejně jako v minulých letech představí žáci od věku předškolního až po letošní maturanty. Zastoupeny jsou všechny tradiční i netradiční výtvarné techniky zobrazující svět kolem nás. 
Vstupné dobrovolné

Jízdárna
SEVEROZÁPADNÍ ČECHY ZA VLÁDY LUCEMBURKŮ
Jedinečná výstava uměleckých děl, uměleckořemeslných artefaktů a kulturněhistorických a archivních dokumentů, spojených s vládou Lucemburků v severozápadních Čechách ze sbírek muzeí a galerií Ústeckého kraje, majetku římskokatolické církve, Státního oblastního archivu v Litoměřicích a Ústavu archeologické památkové péče severozápadních Čech v Mostě, kterou pod záštitou hejtmana Oldřicha Bubeníčka pořádá Ústecký kraj.
Jedinečná kopie císařské koruny Svaté říše římské z dílny Jiřího Urbana z Turnova bude vystavena od 2. do 11. září v Jízdárně teplického zámku (vstup hlavním vchodem zámku).

 

Regionální muzeum v Teplicích
Příspěvková organizace Ústeckého kraje specializující se na archeologii, historii a přírodu severozápadních Čech. Značnou pozornost věnuje dokumentaci sklářství, keramiky, cínařství a lázeňství a správě vzácných knižních sbírek.

 |  Upozorňujeme návštěvníky, že prostory teplického muzea jsou monitorovány kamerovým systémem a veškeré akce digitálně dokumentovány.

TM design Grafika Clickmedia Webdesign Vytvoření webových stránek