Regionální muzeum v Teplicích, p.o.

DeutschDeutsch EnglishEnglish ČeskyČesky

Otevírací doba a vstupné

EXPOZICE
Prohlídky s průvodcem celoročně každou celou hodinu

úterý - neděle 10 - 12 a 13 - 17 hodin

50 / 30 Kč

VÝSTAVY

úterý - pátek 12 - 17 hodin
sobota a neděle 10 - 12 a 13 - 17 hodin

30 / 20 Kč

S ohledem na vládní opatření je nadále nutné v prostorách muzea dodržovat stanovená hygienická nařízení a návštěva je možná pouze se zakrytými ústy a nosem. Děkujeme za pochopení.

Muzeum Teplice Archiv 2019 Akce 2019 → „Clary-Aldringenové na zámku v Teplicích“

Akce 2019

Clary-Aldringenové na zámku v Teplicích
U příležitosti významného životního jubilea navštívil v neděli 23. 3. Hieronymus kníže Clary-Aldringen s celou svou rodinou teplický zámek. Kníže Hieronymus je posledním členem rodu Clary-Aldringen, který držel teplický zámek a panství v letech 1641 až 1945. Sám se narodil přímo na teplickém zámku na jaře roku 1944. Početná rodina si prohlédla zámek se zahradou i blízkým okolím a představila jej také nejmladším členům rodu, vnoučatům, která se do Teplic podívala vůbec poprvé. I my se připojujeme s přáním pevného zdraví a všeho nejlepšího k významnému životnímu jubileu.
Mgr. Radek Spála

Regionální muzeum v Teplicích
Příspěvková organizace Ústeckého kraje specializující se na archeologii, historii a přírodu severozápadních Čech. Značnou pozornost věnuje dokumentaci sklářství, keramiky, cínařství a lázeňství a správě vzácných knižních sbírek.

Mapa stránek | Kontakty | Upozorňujeme návštěvníky, že prostory teplického muzea jsou monitorovány kamerovým systémem a veškeré akce digitálně dokumentovány.

TM design Grafika Clickmedia Webdesign Vytvoření webových stránek