Regionální muzeum v Teplicích, p.o.

DeutschDeutsch EnglishEnglish ČeskyČesky

Otevírací doba a vstupné

EXPOZICE
Prohlídky s průvodcem celoročně
každou celou hodinu
úterý - neděle 10 - 12 a 13 - 17
50 / 30 Kč

VÝSTAVY
úterý - pátek 12 - 17 hodin
sobota a neděle 10 - 12 a 13 - 17
30 / 20 Kč

Muzeum Teplice O muzeu Regionální centrum pro tradiční lidovou kulturu Akce a výstavy s národopisnou tématikou → „Slavnostní koncert a žehnání restaurovaných varhan v Jeníkově u Duchcova“

Akce a výstavy s národopisnou tématikou

Slavnostní koncert a žehnání restaurovaných varhan v Jeníkově u Duchcova

Regionální centrum pro tradiční lidovou kulturu Ústeckého kraje Vás srdečně zve na slavnostní koncert a žehnání restaurovaných varhan v Jeníkově u Duchcova, které se uskuteční 29. září od 15:30.
Varhany v kostele sv. Petra a Pavla požehná litoměřický biskup Jan Baxant. Slavnostní koncert k příležitosti vysvěcení nově zrestaurovaných varhan připravil teplický soubor Collegium hortense se svými dirigenty a sólistkami. Pointou koncertu bude zvuk varhan, které zazní jako doprovodný nástroj ke sborovým i sólistickým výstupům, ale především také jako vlastní sólový nástroj. 

Regionální muzeum v Teplicích
Příspěvková organizace Ústeckého kraje specializující se na archeologii, historii a přírodu severozápadních Čech. Značnou pozornost věnuje dokumentaci sklářství, keramiky, cínařství a lázeňství a správě vzácných knižních sbírek.

Mapa stránek | Kontakty | Upozorňujeme návštěvníky, že prostory teplického muzea jsou monitorovány kamerovým systémem a veškeré akce digitálně dokumentovány.

TM design Grafika Clickmedia Webdesign Vytvoření webových stránek