Regionální muzeum v Teplicích, p.o.

DeutschDeutsch EnglishEnglish ČeskyČesky

Expozice
otevřeny denně kromě pondělí
10-12 a 13-17 hodin
Prohlídky pouze s průvodcem každou celou hodinu.

Vstupné

  • plné 50,- Kč/ snížené 30,- Kč
  • děti do 6 let zdarma

Výstavy 
otevřeny denně kromě pondělí
úterý až pátek 12-17 hodin
sobota a neděle 10-12 a 13-17

Vstupné 

  • plné 30,- Kč / snížené 20,- Kč
  • děti do 6 let zdarma

Muzeum Teplice O muzeu Regionální centrum pro tradiční lidovou kulturu Akce a výstavy s národopisnou tématikou → „Slavnostní koncert a žehnání restaurovaných varhan v Jeníkově u Duchcova“

Akce a výstavy s národopisnou tématikou

Slavnostní koncert a žehnání restaurovaných varhan v Jeníkově u Duchcova

Regionální centrum pro tradiční lidovou kulturu Ústeckého kraje Vás srdečně zve na slavnostní koncert a žehnání restaurovaných varhan v Jeníkově u Duchcova, které se uskuteční 29. září od 15:30.
Varhany v kostele sv. Petra a Pavla požehná litoměřický biskup Jan Baxant. Slavnostní koncert k příležitosti vysvěcení nově zrestaurovaných varhan připravil teplický soubor Collegium hortense se svými dirigenty a sólistkami. Pointou koncertu bude zvuk varhan, které zazní jako doprovodný nástroj ke sborovým i sólistickým výstupům, ale především také jako vlastní sólový nástroj. 

Regionální muzeum v Teplicích
Příspěvková organizace Ústeckého kraje specializující se na archeologii, historii a přírodu severozápadních Čech. Značnou pozornost věnuje dokumentaci sklářství, keramiky, cínařství a lázeňství a správě vzácných knižních sbírek.

Mapa stránek | Kontakty | Upozorňujeme návštěvníky, že prostory teplického muzea jsou monitorovány kamerovým systémem a veškeré akce digitálně dokumentovány.

TM design Grafika Clickmedia Webdesign Vytvoření webových stránek