Sobota a neděle 15. a 16. 12. prodloužená otevírací doba do 18 hodin!

Muzeum Teplice Výstavy a akce Aktuality → „Teplice za 1. republiky 1918-38“

19. 10. – 25. 2. 2019 / Jízdárna teplického zámku (vstup hlavním vchodem)
TEPLICE ZA PRVNÍ REPUBLIKY

Jak se žilo za 1. republiky v Teplicích, odkrývá unikátní výstava v Jízdárně teplického zámku. Srdečně Vás zveme na jedinečnou přehlídku přes 200 dochovaných trojrozměrných exponátů, reklamních cedulí, inzerátů, plakátů, obrazů, pohlednic a fotografií, doplněných dobovým filmem a interaktivní laboratoří. Výstava se koná za finanční podpory Ministerstva kultury ČR a je součástí oslav, která připomínají významná výročí roku 2018 spojená s naší státností.

Přehled všech akcí, které se v rámci oslav konají, najdete na webových stránkách www.spolecnestoleti.cz

Doprovodný program pro školy

Vernisáž výstavy se uskutečnila ve čtvrtek 18. října v 17 hodin.

Fotogalerie (foto Jan Kašpar)

Fotogalerie (foto Tomáš Lumpe)

DOPROVODNÝ PROGRAM

sobota, neděle 15. a 16. 12. - Prodloužená otevírací doba do 18 hodin v rámci vánoční dílny