Muzeum Teplice Výstavy a akce Aktuality → „Svět kostiček® SEVA výstava“

17. 1. - 21. 3. / I. a II. výstavní místnost
Svět kostiček® SEVA výstava
Po nedávných velmi úspěšných výstavách stavebnice LEGO zavítala do teplického zámku další herní výstava Světa kostiček®, tentokrát z české stavebnice SEVA. Kromě detailně propracovaného modelu ulice se silnicí, zahradami, domy a vozidly, budovy hasičárny, sestavené dle skutečné požární stanice z roku 1923, na Vás ve výstavním sále čekají kostlivec v životní velikosti, upír na královské židli nebo XXL kostel a pohyblivý orloj a letadlo. Výstava s velkou dětskou hernou s kostičkami Seva®, BLOK®, Mosaic Maxi, Combi Car a Disco je přístupná mimo pondělí každý den až do 21. března 2020 v časech od 10 - 12 a od 13 - 17 hodin. Plné vstupné je 60 Kč, děti od 2 let platí 40 Kč. Těšíme se na Vaši návštěvu!
Vernisáž výstavy se konala ve čtvrtek 16. 1. v 17 hodin.

Zpráva ČTK
Fotogalerie z vernisáže