Otevírací doba a vstupné

VÝSTAVY
úterý - pátek 12 - 17 hodin
30 / 20 Kč

Muzeum Teplice Výstavy a akce Aktuality → „PANENKY A HISTORICKÉ KOČÁRKY ZDEŇKY BEDNAŘÍKOVÉ“

do 10. 1. 2021 / Malovaný sál
PANENKY A HISTORICKÉ KOČÁRKY ZDEŇKY BEDNAŘÍKOVÉ
Výstava historických i moderních panenek, kočárků a dalších nezbytností pro velké i malé děti, je k vidění v Malovaném sále teplického zámku jako bonus výstavy KOVOZÁVODY SEMILY - HRAVĚ A ZDRAVĚ nebo samostatně za speciální vstupné.

Fotogalerie výstavy

Otevírací doba: úterý až neděle 10 – 12 a 13 – 17 hodin.

Speciální vstupné:
30 Kč / dospělá osoba
20 Kč / dítě od 6 let věku
20 Kč / osoba ve skupině nad 20 osob
20 Kč / ZTP a senior

Mapa stránek | Kontakty |  |  Upozorňujeme návštěvníky, že prostory teplického muzea jsou monitorovány kamerovým systémem a veškeré akce digitálně dokumentovány.