MUZEUM JE DO ODVOLÁNÍ UZAVŘENO PRO VEŘEJNOST

VÝSTAVY
úterý - pátek 12 - 17 hodin
30 / 20 Kč

Muzeum Teplice Výstavy a akce Aktuality → „Regionální muzeum v Teplicích je pro veřejnost UZAVŘENO. “

Regionální muzeum v Teplicích je pro veřejnost UZAVŘENO.

Vážení návštěvníci, vláda ČR v souvislosti s vyhlášenými protiepidemickými opatřeními zakázala od 18. 12. 2020 do odvolání návštěvy a prohlídky muzeí. Regionální muzeum v Teplicích je pro veřejnost z tohoto důvodu UZAVŘENO. Děkujeme za pochopení. V recepci muzea na teplickém zámku si i nadále můžete zakoupit publikace, upomínkové předměty a vouchery. Zachovejte nám, prosím, přízeň. Přejeme Vám všem klidné Vánoce, pevné zdraví a šťastný nový rok 2021.

Mapa stránek | Kontakty |  |  Upozorňujeme návštěvníky, že prostory teplického muzea jsou monitorovány kamerovým systémem a veškeré akce digitálně dokumentovány.