Regionální muzeum v Teplicích, p.o.

DeutschDeutsch EnglishEnglish ČeskyČesky

Otevírací doba a vstupné

EXPOZICE
Prohlídky s průvodcem celoročně
každou celou hodinu
úterý - neděle 10 - 12 a 13 - 17
50 / 30 Kč

VÝSTAVY
úterý - pátek 12 - 17 hodin
sobota a neděle 10 - 12 a 13 - 17
30 / 20 Kč

Muzeum Teplice O muzeu Nabídka publikací Archeologická literatura → „Kostely Úštěcka SVĚDCI STŘEDOVĚKU“

Archeologická literatura

Brožuru KOSTELY ÚŠTĚCKA SVĚDCI STŘEDOVĚKU nabízí stručnou připomínku 19 kostelů v okolí známého severočeského města Úštěka. Knížka má 14 stran a stojí 60,- Kč.
Člověk vždy formoval krajinu, ve které žil. Utvářel ji nejen svými zásahy do přírody, ale i stavbami, vytvářejícími kulisu jeho bytí. Jedním z významných prvků naší kulturní krajiny se tak staly kostelní stavby. Nejsou však pouze typickým prvkem naší krajiny, ale také významným historickým pramenem naší minulosti. S hledáním jejich významu pro současnost seznamuje nová knížka

Doc. PhDr. František Gabriel, Ph.D. a PhDr. Lucie Kursová. Kostely Úštěcka SVĚDCI STŘEDOVĚKU. Teplice : Regionální muzeum v Teplicích, 2019. 14 s. ISBN 978-80-85321-85-2. 60,- Kč

Brožuru lze ji zakoupit ve foyer teplického zámku nebo objednat na adrese klasterkova@muzeum-teplice.cz. Publikaci zasíláme na dobírku nebo na fakturu (pro organizace). K uvedené ceně bude připočítáno poštovné a balné dle Ceníku RMT (na dobírku 120,- Kč, na fakturu 80,- Kč).

Regionální muzeum v Teplicích
Příspěvková organizace Ústeckého kraje specializující se na archeologii, historii a přírodu severozápadních Čech. Značnou pozornost věnuje dokumentaci sklářství, keramiky, cínařství a lázeňství a správě vzácných knižních sbírek.

Mapa stránek | Kontakty | Upozorňujeme návštěvníky, že prostory teplického muzea jsou monitorovány kamerovým systémem a veškeré akce digitálně dokumentovány.

TM design Grafika Clickmedia Webdesign Vytvoření webových stránek