Regionální muzeum v Teplicích, p.o.

DeutschDeutsch EnglishEnglish ČeskyČesky

Otevírací doba a vstupné

EXPOZICE
Prohlídky s průvodcem celoročně
každou celou hodinu
úterý - neděle 10 - 12 a 13 - 17
50 / 30 Kč

VÝSTAVY
úterý - pátek 12 - 17 hodin
sobota a neděle 10 - 12 a 13 - 17
30 / 20 Kč

Muzeum Teplice O muzeu Nabídka publikací Archeologická literatura → „Archeologie severozápadních Čech 1. Sborník k poctě Milanu Zápotockému“

Archeologická literatura

Archeologie severozápadních Čech 1. Sborník k poctě Milanu Zápotockému

Záměrem nové edice ARCHEOLOGIE SEVEROZÁPADNÍCH ČECH je představit odborné veřejnosti publikace ucelených tematických problémů, které se týkají nebo zasahují do oblasti severozápadních Čech nebo komplexní zpracování dosud nepublikovaných lokalit či nálezových celků, na tomto území zkoumaných. První svazek, věnovaný Milanu Zápotockému, obsahuje jedenáct studií k pravěké i středověké archeologii území současného Ústeckého kraje. Vydáno ve spolupráci s Regionálním muzeem v Teplicích a Podřipským muzeem v Roudnici nad Labem.

Trefný, Martin (ed.). Archeologie severozápadních Čech 1. Sborník k poctě Milanu Zápotockému. Ústí nad Labem : Muzeum města Ústí nad Labem, Teplice : Regionální muzeum v Teplicích, Roudnice nad Labem : Podřibské muzeum Roudnice nad Labem 2020. 237 s. ISBN 978-80-85321-85-2, 978-80-86475-88-3, 978-80-86924-25-4. 330,- Kč

Knihu lze ji zakoupit ve foyer teplického zámku nebo objednat na adrese klasterkova@muzeum-teplice.cz. Publikaci zasíláme na dobírku nebo na fakturu (pro organizace). K uvedené ceně bude připočítáno poštovné a balné dle Ceníku RMT (na dobírku 120,- Kč, na fakturu 80,- Kč).

Regionální muzeum v Teplicích
Příspěvková organizace Ústeckého kraje specializující se na archeologii, historii a přírodu severozápadních Čech. Značnou pozornost věnuje dokumentaci sklářství, keramiky, cínařství a lázeňství a správě vzácných knižních sbírek.

Mapa stránek | Kontakty | Upozorňujeme návštěvníky, že prostory teplického muzea jsou monitorovány kamerovým systémem a veškeré akce digitálně dokumentovány.

TM design Grafika Clickmedia Webdesign Vytvoření webových stránek