Regionální muzeum v Teplicích, p.o.

DeutschDeutsch EnglishEnglish ČeskyČesky

Otevírací doba a vstupné

EXPOZICE
Prohlídky s průvodcem celoročně každou celou hodinu

úterý - neděle 10 - 12 a 13 - 17 hodin

50 / 30 Kč

VÝSTAVY

úterý - pátek 12 - 17 hodin
sobota a neděle 10 - 12 a 13 - 17 hodin

30 / 20 Kč

S ohledem na vládní opatření je nadále nutné v prostorách muzea dodržovat stanovená hygienická nařízení a návštěva je možná pouze se zakrytými ústy a nosem. Děkujeme za pochopení.

Muzeum Teplice O muzeu Regionální centrum pro tradiční lidovou kulturu Ocenění za zachování a rozvoj lidových tradic Ústeckého kraje ZLATÝ DŽBÁNEK Archiv → „Předávání ocenění Zlatý džbánek za zachování a rozvoj lidových tradic Ústeckého kraje 2018“

Archiv

sobota 8. 12. v 11:30 / Soubor lidové architektury Zubrnice
Předávání ocenění Zlatý džbánek za zachování a rozvoj lidových tradic Ústeckého kraje 2018
Přijeďte si užít vánoční atmosféru do Zubrnic, kde se v rámci tradičních Vánoc ve skanzenu bude v kostele sv. Máří Magdalény od 11:30 předávat ocenění Zlatý džbánek za zachování a rozvoj lidových tradic Ústeckého kraje 2018.

www.skanzen-zubrnice.cz

ZLATÝ DŽBÁNEK

Regionální muzeum v Teplicích
Příspěvková organizace Ústeckého kraje specializující se na archeologii, historii a přírodu severozápadních Čech. Značnou pozornost věnuje dokumentaci sklářství, keramiky, cínařství a lázeňství a správě vzácných knižních sbírek.

Mapa stránek | Kontakty | Upozorňujeme návštěvníky, že prostory teplického muzea jsou monitorovány kamerovým systémem a veškeré akce digitálně dokumentovány.

TM design Grafika Clickmedia Webdesign Vytvoření webových stránek