Regionální muzeum v Teplicích, p.o.

DeutschDeutsch EnglishEnglish ČeskyČesky

Nacházíte se na starých webových stránkách. Teplické muzeum má nové webové stránky. ODKAZ ZDE

Profil v síti Facebook

Nacházíte se na starých webových stránkách. Teplické muzeum má nové webové stránky. ODKAZ ZDE

Badatelské dny a řád

Upozornění – znepřístupnění sbírkových fondů
Z rozhodnutí ředitele Regionálního muzea v Teplicích je z důvodu rozsáhlé manipulace se sbírkovými fondy od března 2019 až do odvolání omezen přístup a badatelské využití sbírkových předmětů a fondů Regionálního muzea v Teplicích z oblasti historie, umění, národopisu a umělecko-řemeslných prací.
Omlouváme se všem badatelům a zájemcům o sbírkové předměty za toto výjimečné opatření, které muselo Regionální muzeum v Teplicích přijmout s ohledem na zajištění bezpečnosti a optimálního stavu spravovaných sbírkových fondů.

Badatelské dny a řád

úterý a čtvrtek 9 - 15 hodin
Jiný termín po předchozí dohodě.

Na badatelské dotazy poskytujeme odpovědi po celý rok.
Kontaktujte nás telefonicky 412 359 000 nebo e-mailem: info@muzeum-teplice.cz

Knihovna RMT (sigla TPE 001)
Telefonický kontakt: Mgr. Monika Novotná, vedoucí knihovny - 412 359 013, badatelna a půjčovna - 412 359 032 a 412 359 035, e-mail: knihovna@muzeum-teplice.cz

Vážení návštěvníci knihovna teplického muzea je až do odvolání UZAVŘENA! Individuální badatelské dotazy nadále zodpovídáme elektronickou formou v nezměněné podobě jako doposud. Děkujeme za pochopení.

Přílohy:

Regionální muzeum v Teplicích
Příspěvková organizace Ústeckého kraje specializující se na archeologii, historii a přírodu severozápadních Čech. Značnou pozornost věnuje dokumentaci sklářství, keramiky, cínařství a lázeňství a správě vzácných knižních sbírek.

 |  Upozorňujeme návštěvníky, že prostory teplického muzea jsou monitorovány kamerovým systémem a veškeré akce digitálně dokumentovány.

TM design Grafika Clickmedia Webdesign Vytvoření webových stránek