Regionální muzeum v Teplicích, p.o.

DeutschDeutsch EnglishEnglish ČeskyČesky

Expozice
otevřeny denně kromě pondělí
10-12 a 13-17 hodin
Prohlídky pouze s průvodcem každou celou hodinu.

Vstupné

  • plné 50,- Kč/ snížené 30,- Kč
  • děti do 6 let zdarma

Výstavy 
otevřeny denně kromě pondělí
úterý až pátek 12-17 hodin
sobota a neděle 10-12 a 13-17

Vstupné 

  • plné 30,- Kč / snížené 20,- Kč
  • děti do 6 let zdarma

GDPR a povinně zveřejňované informace

GDPR (OBECNÉ NAŘÍZENÍ NA OCHRANU OSOBNÍCH ÚDAJŮ) - vyrozumění

V návaznosti na Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27.dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) si dovolujeme informovat návštěvníky Regionálního muzea v Teplicích, příspěvkové organizace, že v prostorách stálých expozic, výstav a na chodbách k n im je pořizován videozáznam prostřednictvím uzavřeného kamerového okruhu – v souladu s výše citovaným Nařízením – a to s ohledem na bezpečnost vystavených exponátů (součásti kulturního dědictví) i návštěvníků pohybujících se v prostorách muzea.
Účastníky konkrétních muzejních akcí (např. prohlídky stálých expozic, zahájení a vernisáže výstav, komentované prohlídky, přednášky a další doprovodné akce) si dále dovolujeme informovat, že je pracovníky muzea při těchto příležitostech – v souladu s výše citovaným Nařízením - pořizován fotografický a videozáznam pro účely dokumentační, archivační a tiskových zpráv (mediální propagace činnosti muzea jako veřejné instituce, konané ve veřejném zájmu).

Mgr. Radek Spála, ředitel  Regionálního muzea v Teplicích, p.o.

Regionální muzeum v Teplicích
Příspěvková organizace Ústeckého kraje specializující se na archeologii, historii a přírodu severozápadních Čech. Značnou pozornost věnuje dokumentaci sklářství, keramiky, cínařství a lázeňství a správě vzácných knižních sbírek.

Mapa stránek | Kontakty | Upozorňujeme návštěvníky, že prostory teplického muzea jsou monitorovány kamerovým systémem a veškeré akce digitálně dokumentovány.

TM design Grafika Clickmedia Webdesign Vytvoření webových stránek