Regionální muzeum v Teplicích, p.o.

DeutschDeutsch EnglishEnglish ČeskyČesky

Expozice
otevřeny denně kromě pondělí
10-12 a 13-17 hodin
Prohlídky pouze s průvodcem každou celou hodinu.

Vstupné

  • plné 50,- Kč/ snížené 30,- Kč
  • děti do 6 let zdarma

Výstavy 
otevřeny denně kromě pondělí
úterý až pátek 12-17 hodin
sobota a neděle 10-12 a 13-17

Vstupné 

  • plné 30,- Kč / snížené 20,- Kč
  • děti do 6 let zdarma

Muzeum Teplice Archiv 2010 Muzejní noc 2010 → „VI. TEPLICKÁ MUZEJNÍ NOC“

Muzejní noc 2010

VI. TEPLICKÁ MUZEJNÍ NOC

Letošní Teplická muzejní noc bude v pořadí již šestá. Projekt je součástí celorepublikové akce Festival muzejních nocí www.muzejninoc.cz , který je pořádán od roku 2004 pod záštitou Asociace muzeí a galerií ČR. Cílem akce je přilákat do muzeí ty návštěvníky, kteří si na návštěvu muzea zatím nenašli čas nebo neměli chuť a ukázat jim, že návštěva muzea může být příjemně stráveným a dobře využitým časem pro celou rodinu. Teplická muzejní noc si u veřejnosti získává stále větší oblibu. Každým rokem se snažíme připravit pro návštěvníky něco nového. V minulém roce se velmi osvědčila odpolední muzejní „noc“ pro děti, kterou bychom rádi zopakovali s malými obměnami i letos. Návštěvníci se opět mohou těšit na prohlídky expozic s průvodci v dobových kostýmech v nezvyklou noční dobu, hudební produkce, divadelní výstupy, site-specific instalace a  další nevšední zážitky.   

 

 

Regionální muzeum v Teplicích
Příspěvková organizace Ústeckého kraje specializující se na archeologii, historii a přírodu severozápadních Čech. Značnou pozornost věnuje dokumentaci sklářství, keramiky, cínařství a lázeňství a správě vzácných knižních sbírek.

Mapa stránek | Kontakty | Upozorňujeme návštěvníky, že prostory teplického muzea jsou monitorovány kamerovým systémem a veškeré akce digitálně dokumentovány.

TM design Grafika Clickmedia Webdesign Vytvoření webových stránek