Otevírací doba a vstupné

EXPOZICE
Prohlídky s průvodcem celoročně každou celou hodinu

úterý - neděle 10 - 12 a 13 - 17

50 / 30 Kč

VÝSTAVY

úterý - pátek 12 - 17 hodin

30 / 20 Kč

Knihovna teplického muzea je až do odvolání UZAVŘENA! Děkujeme za pochopení.

Muzeum Teplice O muzeu Nabídka publikací Novinky → „Archeologie severozápadních Čech 1. Sborník k poctě Milanu Zápotockému“

Archeologie severozápadních Čech 1. Sborník k poctě Milanu Zápotockému

Záměrem nové edice ARCHEOLOGIE SEVEROZÁPADNÍCH ČECH je představit odborné veřejnosti publikace ucelených tematických problémů, které se týkají nebo zasahují do oblasti severozápadních Čech nebo komplexní zpracování dosud nepublikovaných lokalit či nálezových celků, na tomto území zkoumaných. První svazek, věnovaný Milanu Zápotockému, obsahuje jedenáct studií k pravěké i středověké archeologii území současného Ústeckého kraje. Vydáno ve spolupráci s Regionálním muzeem v Teplicích a Podřipským muzeem v Roudnici nad Labem.

Trefný, Martin (ed.). Archeologie severozápadních Čech 1. Sborník k poctě Milanu Zápotockému. Ústí nad Labem : Muzeum města Ústí nad Labem, Teplice : Regionální muzeum v Teplicích, Roudnice nad Labem : Podřibské muzeum Roudnice nad Labem 2020. 237 s. ISBN 978-80-85321-85-2, 978-80-86475-88-3, 978-80-86924-25-4. 330,- Kč

Knihu lze ji zakoupit ve foyer teplického zámku nebo objednat na adrese klasterkova@muzeum-teplice.cz. Publikaci zasíláme na dobírku nebo na fakturu (pro organizace). K uvedené ceně bude připočítáno poštovné a balné dle Ceníku RMT (na dobírku 120,- Kč, na fakturu 80,- Kč).