Regionální muzeum v Teplicích, p.o.

DeutschDeutsch EnglishEnglish ČeskyČesky

Expozice
otevřeny denně kromě pondělí
10-12 a 13-17 hodin
Prohlídky pouze s průvodcem každou celou hodinu.

Vstupné

  • plné 50,- Kč/ snížené 30,- Kč
  • děti do 6 let zdarma

Výstavy 
otevřeny denně kromě pondělí
úterý až pátek 12-17 hodin
sobota a neděle 10-12 a 13-17

Vstupné 

  • plné 30,- Kč / snížené 20,- Kč
  • děti do 6 let zdarma

Pro návštěvníky

Upozornění – znepřístupnění sbírkových fondů
Z rozhodnutí ředitele Regionálního muzea v Teplicích je z důvodu rozsáhlé manipulace se sbírkovými fondy od března 2019 až do odvolání omezen přístup a badatelské využití sbírkových předmětů a fondů Regionálního muzea v Teplicích z oblasti historie, umění, národopisu a umělecko-řemeslných prací.
Omlouváme se všem badatelům a zájemcům o sbírkové předměty za toto výjimečné opatření, které muselo Regionální muzeum v Teplicích přijmout s ohledem na zajištění bezpečnosti a optimálního stavu spravovaných sbírkových fondů.

Badatelské dny a řád

úterý a čtvrtek 9 - 15 hodin
Jiný termín po předchozí dohodě.

Na badatelské dotazy poskytujeme odpovědi po celý rok.
Kontaktujte nás telefonicky 412 359 000 nebo e-mailem: info@muzeum-teplice.cz

Knihovna RMT (sigla TPE 001)
Telefonický kontakt: PhDr. Jana Perutz Michlová, vedoucí knihovny - 412 359 013, badatelna a půjčovna - 412 359 032 a 412 359 035, e-mail: knihovna.muzeum@seznam.cz

Přílohy:

Upozorňujeme návštěvníky, že vhledem k rekonstrukci budovy muzea a realizaci nového moderního hornického muzea v Krupce je Muzeum Krupka od února 2019 uzavřeno pro veřejnost. Znovuotevření muzea je plánováno nejdříve v roce 2021.
Rekonstrukce bude trvat tři roky a předběžné náklady se odhadují na 70 miliónů korun. Do konce roku 2020 zde vznikne nová moderní expozice Hornického muzea Krupka, jehož součástí bude i stávající expozice Krupka a cín. Expozice Příroda severozápadních Čech bude v budoucnosti instalována na teplickém zámku. Změna expozic souvisí se zápisem Krušnohorské hornické krajiny na seznam světového dědictví UNESCO.
 

Krupka na seznamu UNESCO

Článek v Teplickém deníku

Reportáž na ČT24

2015-06-26-12-33-31-2.jpg

Porcelánové stezky

Od královny Judity po porcelán s modrou krví

JAZZ CLUB na teplickém zámku

 Regionální muzeum v Teplicích si Vás dovoluje pozvat do zámeckého klubu teplického zámku, v němž od 12. 11. 2010 sídlí teplický JAZZ CLUB. Program a další informace na www.jazzteplice.cz.
 

1 … 2

Regionální muzeum v Teplicích
Příspěvková organizace Ústeckého kraje specializující se na archeologii, historii a přírodu severozápadních Čech. Značnou pozornost věnuje dokumentaci sklářství, keramiky, cínařství a lázeňství a správě vzácných knižních sbírek.

Mapa stránek | Kontakty | Upozorňujeme návštěvníky, že prostory teplického muzea jsou monitorovány kamerovým systémem a veškeré akce digitálně dokumentovány.

TM design Grafika Clickmedia Webdesign Vytvoření webových stránek