Regionální muzeum v Teplicích, p.o.

DeutschDeutsch EnglishEnglish ČeskyČesky

Expozice
otevřeny denně kromě pondělí
10-12 a 13-17 hodin
Prohlídky pouze s průvodcem každou celou hodinu.

Vstupné

  • plné 50,- Kč/ snížené 30,- Kč
  • děti do 6 let zdarma

Výstavy 
otevřeny denně kromě pondělí
úterý až pátek 12-17 hodin
sobota a neděle 10-12 a 13-17

Vstupné 

  • plné 30,- Kč / snížené 20,- Kč
  • děti do 6 let zdarma

Muzeum Teplice Výstavy a akce Pro návštěvníky → „MUZEUM KRUPKA UZAVŘENO“

Pro návštěvníky

Upozorňujeme návštěvníky, že vhledem k rekonstrukci budovy muzea a realizaci nového moderního hornického muzea v Krupce je Muzeum Krupka od února 2019 uzavřeno pro veřejnost. Znovuotevření muzea je plánováno nejdříve v roce 2021.
Rekonstrukce bude trvat tři roky a předběžné náklady se odhadují na 70 miliónů korun. Do konce roku 2020 zde vznikne nová moderní expozice Hornického muzea Krupka, jehož součástí bude i stávající expozice Krupka a cín. Expozice Příroda severozápadních Čech bude v budoucnosti instalována na teplickém zámku. Změna expozic souvisí se snahou o jmenování Krupky v rámci společné sasko-české nominace Hornická kulturní krajina Krušnohoří/Erzgebirge na seznam kulturních památek UNESCO.

Článek v Teplickém deníku

Reportáž na ČT24

Expozice hub v NC Fontána v Teplicích

V Nákupním centru Fontána Teplice je vystavena sbírka modelů plodnic 190 druhů hub, která vznikala od 70. do konce 90. let minulého století a představuje reprezentativní výběr běžných druhů, se kterými se praktický houbař na svých toulkách setká. Modely jsou dílem Stanislava Lánského z Náchoda.

Expozice je otevřena každý den od 9 - 21 hodin.
Vstupné je zdarma.

Regionální muzeum v Teplicích
Příspěvková organizace Ústeckého kraje specializující se na archeologii, historii a přírodu severozápadních Čech. Značnou pozornost věnuje dokumentaci sklářství, keramiky, cínařství a lázeňství a správě vzácných knižních sbírek.

Mapa stránek | Kontakty | Upozorňujeme návštěvníky, že prostory teplického muzea jsou monitorovány kamerovým systémem a veškeré akce digitálně dokumentovány.

TM design Grafika Clickmedia Webdesign Vytvoření webových stránek