Sobota a neděle 15. a 16. 12. prodloužená otevírací doba do 18 hodin!

Svatby a ceník pronájmů a služeb

fotografie Vnitřní nádvoří (nabízíme pouze prostor, ostatní si nájemce zajišťuje sám)

fotografie Malovaný sál (kapacita cca 50 osob)

fotografie Místnost pro návštěvníky (kapacita cca 50 osob)

fotografie Jízdárna

Vážení snoubenci,
velice nás těší, že jste se rozhodli jako místo Vašeho svatebního obřadu zvolit zámek v Teplicích. Abychom Vám usnadnili vyřízení veškerých náležitostí spojených s obřadem, nabízíme několik praktických rad a informací včetně nabídky našich služeb.

Zajištění svatebního obřadu:
Termín a hodinu obřadu si předem rezervujte na matrice Magistrátu města Teplice. Počítejte s tím, že za vydání povolení uzavřít manželství mimo stanovenou dobu nebo úředně určenou místnost vybírá magistrát správní poplatek dle svého sazebníku. Po zajištění termínu svatebního obřadu na matrice se obraťte na naši pracovnici pí Tichou (412 359 011, 731 495 326, ticha@muzeum-teplice.cz), která Vám ochotně nabízené prostory ukáže, projedná podrobnosti obřadu a sepíše smlouvu.

Prostory a cena pronájmu prostor pro svatební obřad:
Vnitřní nádvoří teplického zámku včetně krypty - 3000,- Kč/obřad
Malovaný sál - 1500,- Kč/obřad

Základní cena za jeden obřad zahrnuje poplatek za pronájem prostor (max. 30 minut), včetně povolení fotografování a filmování v průběhu obřadu.

UPOZORNĚNÍ: Obřady a s nimi spojené fotografování v interiérech bude probíhat za dozoru pověřeného pracovníka muzea, svatební hosté se musí řídit jeho pokyny a chovat se tak, aby nerušili ostatní návštěvníky zámku.

Pronájem Rokokového sálu teplického zámku není od srpna 2018 až do odvolání možný z důvodu plánované rekonstrukce střechy na hlavní budově teplického zámku.

Přílohy: