Regionální muzeum v Teplicích, p.o.

DeutschDeutsch EnglishEnglish ČeskyČesky

Nacházíte se na starých webových stránkách. Teplické muzeum má nové webové stránky. ODKAZ ZDE

Profil v síti Facebook

Nacházíte se na starých webových stránkách. Teplické muzeum má nové webové stránky. ODKAZ ZDE

Muzeum Teplice Archiv 2010 Výstavy 2010 → „Saksonský plenér 2010“

Výstavy 2010

Saksonský plenér 2010

V Teplicích se 23. června uskuteční V. ročník Mezinárodního plenéru mladých malířů z východní a západní Evropy Saksonský plenér 2010, který probíhá v rámci programu pro uměleckou mládež. Divákům z řad odborníků i laiků se nabízí výjimečná možnost komunikace s talentovanou mládeži v samém centru Evropy a s uznávanými mistry malířství České republiky. Akce také umožňuje ocenit dovednosti mladých umělců a pochopit směr současného malířství.

Plenér začne ve středu 23. června v 16 hod v Jízdárně teplického zámku výstavou uměleckých děl, která si zde můžete prohlédnout již od rána od 10:00 do 17:00 hod. Následovat bude v pondělí 28. června od 10 hod výstava nejlepších obrazů z celého plenéru v Krušnohorském Maskaronu, kde v 16 hod proběhne vyhodnocení uměleckých děl porotou a předávání diplomů. Vstup je volný.

Regionální muzeum v Teplicích
Příspěvková organizace Ústeckého kraje specializující se na archeologii, historii a přírodu severozápadních Čech. Značnou pozornost věnuje dokumentaci sklářství, keramiky, cínařství a lázeňství a správě vzácných knižních sbírek.

 |  Upozorňujeme návštěvníky, že prostory teplického muzea jsou monitorovány kamerovým systémem a veškeré akce digitálně dokumentovány.

TM design Grafika Clickmedia Webdesign Vytvoření webových stránek