Regionální muzeum v Teplicích, p.o.

DeutschDeutsch EnglishEnglish ČeskyČesky

Otevírací doba a vstupné

EXPOZICE
Prohlídky s průvodcem celoročně každou celou hodinu

úterý - neděle 10 - 12 a 13 - 17 hodin

50 / 30 Kč

VÝSTAVY

úterý - pátek 12 - 17 hodin
sobota a neděle 10 - 12 a 13 - 17 hodin

30 / 20 Kč

S ohledem na vládní opatření je nadále nutné v prostorách muzea dodržovat stanovená hygienická nařízení a návštěva je možná pouze se zakrytými ústy a nosem. Děkujeme za pochopení.

Muzeum Teplice Archiv 2012 Výstavy 2012 → „ZMIZELÁ KRUPKA“

Výstavy 2012

ZMIZELÁ KRUPKA

Výstava na vybraných snímcích z podsbírky Historická fotografie (HF) představuje zaniklou historickou tvář města Krupky - místa a stavby, které dnes již neexistují nebo zásadně změnily svou tvář. Součástí výstavy jsou ale kromě reprodukovaných fotografií také tři trojrozměrné modely a nábytková sestava z krupského muzea, stejně jako doprovodný text o stavebně-historickém vývoji města.

K výstavě byl vydán katalog ZMIZELÁ KRUPKA autora Jana Kiliána. Katalog osahuje úvodní text Nástin dějin města Krupky a obrazovou část s 154 reprodukcemi historických fotografií města Krupky.

Kilián, Jan. Zmizelá Krupka. Teplice : Regionální muzeum v Teplicích, 2012. 183 s. ISBN 978-80-85321-63-0

Cena 250,- Kč

V případě zájmu si můžete publikaci zakoupit přímo v muzeu nebo posílejte objednávky poštou na adresu: Regionální muzeum v Teplicích, Zámecké náměstí 14, Teplice PSČ 415 01, IČO 0008324 nebo e-mailem:

klasterkova@muzeum-teplice.cz

Publikaci zasíláme na dobírku nebo na fakturu (pro organizace). K uvedené ceně bude podle objemu zásilky připočítáno aktuálně platné poštovné a balné.

Regionální muzeum v Teplicích
Příspěvková organizace Ústeckého kraje specializující se na archeologii, historii a přírodu severozápadních Čech. Značnou pozornost věnuje dokumentaci sklářství, keramiky, cínařství a lázeňství a správě vzácných knižních sbírek.

Mapa stránek | Kontakty | Upozorňujeme návštěvníky, že prostory teplického muzea jsou monitorovány kamerovým systémem a veškeré akce digitálně dokumentovány.

TM design Grafika Clickmedia Webdesign Vytvoření webových stránek