Regionální muzeum v Teplicích, p.o.

DeutschDeutsch EnglishEnglish ČeskyČesky

Otevírací doba a vstupné

EXPOZICE
Prohlídky s průvodcem celoročně každou celou hodinu

úterý - neděle 10 - 12 a 13 - 17 hodin

50 / 30 Kč

VÝSTAVY

úterý - pátek 12 - 17 hodin
sobota a neděle 10 - 12 a 13 - 17 hodin

30 / 20 Kč

S ohledem na vládní opatření je nadále nutné v prostorách muzea dodržovat stanovená hygienická nařízení a návštěva je možná pouze se zakrytými ústy a nosem. Děkujeme za pochopení.

Muzeum Teplice Archiv 2014 Výstavy 2014 → „Výstava ČAS INVESTOVANÝ DO UMĚNÍ SE NEPOČÍTÁ“

Výstavy 2014

Výstava ČAS INVESTOVANÝ DO UMĚNÍ SE NEPOČÍTÁ

2. 9. - 21. 9. / III. výstavní místnost

Regionální muzeum v Teplicíchm, p.o., Kreativní centrum a ARTIME & Zimmermannová Vás srdečně zvou na výstavu ČAS INVESTOVANÝ DO UMĚNÍ SE NEPOČÍTÁ, která byla zahájena v úterý 2. září v 16 hodin ve III. výstavní místnosti teplického zámku.

Jan Werich řekl, že čas strávený na rybách se nepočítá. Pan profesor Bartůněk, který vede v Ústí nad Labem výuku malby tento slogan tak trochu pozměnil a použil pro název výstavy svých žáků, kteří začali své prvotiny malovat až ve zralém věku. Reklamy slibují tváře bez vrásek, ale není cesta nazpátek. Čas investovaný do umění neubírá času, tak jak se tomu stává jinou činností. Vše, co se investuje do tvorby se vrací zušlechtěním a omlazením ducha. Umění omlazuje a dává jiné úhly pohledu, jak se můžete přesvědčit na výstavě v teplickém muzeu. 

Regionální muzeum v Teplicích
Příspěvková organizace Ústeckého kraje specializující se na archeologii, historii a přírodu severozápadních Čech. Značnou pozornost věnuje dokumentaci sklářství, keramiky, cínařství a lázeňství a správě vzácných knižních sbírek.

Mapa stránek | Kontakty | Upozorňujeme návštěvníky, že prostory teplického muzea jsou monitorovány kamerovým systémem a veškeré akce digitálně dokumentovány.

TM design Grafika Clickmedia Webdesign Vytvoření webových stránek