Regionální muzeum v Teplicích, p.o.

DeutschDeutsch EnglishEnglish ČeskyČesky

Nacházíte se na starých webových stránkách. Teplické muzeum má nové webové stránky. ODKAZ ZDE

Profil v síti Facebook

Nacházíte se na starých webových stránkách. Teplické muzeum má nové webové stránky. ODKAZ ZDE

Muzeum Teplice Archiv 2014 Výstavy 2014 → „Výstava ČAS INVESTOVANÝ DO UMĚNÍ SE NEPOČÍTÁ“

Výstavy 2014

Výstava ČAS INVESTOVANÝ DO UMĚNÍ SE NEPOČÍTÁ

2. 9. - 21. 9. / III. výstavní místnost

Regionální muzeum v Teplicíchm, p.o., Kreativní centrum a ARTIME & Zimmermannová Vás srdečně zvou na výstavu ČAS INVESTOVANÝ DO UMĚNÍ SE NEPOČÍTÁ, která byla zahájena v úterý 2. září v 16 hodin ve III. výstavní místnosti teplického zámku.

Jan Werich řekl, že čas strávený na rybách se nepočítá. Pan profesor Bartůněk, který vede v Ústí nad Labem výuku malby tento slogan tak trochu pozměnil a použil pro název výstavy svých žáků, kteří začali své prvotiny malovat až ve zralém věku. Reklamy slibují tváře bez vrásek, ale není cesta nazpátek. Čas investovaný do umění neubírá času, tak jak se tomu stává jinou činností. Vše, co se investuje do tvorby se vrací zušlechtěním a omlazením ducha. Umění omlazuje a dává jiné úhly pohledu, jak se můžete přesvědčit na výstavě v teplickém muzeu. 

Regionální muzeum v Teplicích
Příspěvková organizace Ústeckého kraje specializující se na archeologii, historii a přírodu severozápadních Čech. Značnou pozornost věnuje dokumentaci sklářství, keramiky, cínařství a lázeňství a správě vzácných knižních sbírek.

 |  Upozorňujeme návštěvníky, že prostory teplického muzea jsou monitorovány kamerovým systémem a veškeré akce digitálně dokumentovány.

TM design Grafika Clickmedia Webdesign Vytvoření webových stránek