Regionální muzeum v Teplicích, p.o.

DeutschDeutsch EnglishEnglish ČeskyČesky

Otevírací doba a vstupné

EXPOZICE
Prohlídky s průvodcem celoročně každou celou hodinu

úterý - neděle 10 - 12 a 13 - 17 hodin

50 / 30 Kč

VÝSTAVY

úterý - pátek 12 - 17 hodin
sobota a neděle 10 - 12 a 13 - 17 hodin

30 / 20 Kč

S ohledem na vládní opatření je nadále nutné v prostorách muzea dodržovat stanovená hygienická nařízení a návštěva je možná pouze se zakrytými ústy a nosem. Děkujeme za pochopení.

Muzeum Teplice Archiv 2016 Výstavy 2016 → „OLEJOMALBY“

Výstavy 2016

3. 6. – 3. 7. / III. výstavní místnost

OLEJOMALBY

Výstava obrazů Kreativního centra a ARTIME & Zimmermannová v Ústí nad Labem. Vystavují: Jaroslava Tomášová, Marie Sabau, Marie Filgasová, Oldřich Poulíček, Vlasta Zahálková, Jitka Bohmová, Vladimír Zápotocký, Alena Zápotocká, Josefina Balonová, Alena Nemethová, Věnceslava Zimmermannová, Jitka Mašková, Miloslava Žižková, Julie Orságová, Eliška Večerková, Eva Rajfová, Eva Komínková, Jaroslava Čárová, Markéta Radová, Milena Veisová a Jiřina Zoubková.

Regionální muzeum v Teplicích
Příspěvková organizace Ústeckého kraje specializující se na archeologii, historii a přírodu severozápadních Čech. Značnou pozornost věnuje dokumentaci sklářství, keramiky, cínařství a lázeňství a správě vzácných knižních sbírek.

Mapa stránek | Kontakty | Upozorňujeme návštěvníky, že prostory teplického muzea jsou monitorovány kamerovým systémem a veškeré akce digitálně dokumentovány.

TM design Grafika Clickmedia Webdesign Vytvoření webových stránek