Regionální muzeum v Teplicích, p.o.

DeutschDeutsch EnglishEnglish ČeskyČesky

Otevírací doba a vstupné

EXPOZICE
Prohlídky s průvodcem celoročně každou celou hodinu

úterý - neděle 10 - 12 a 13 - 17

50 / 30 Kč

VÝSTAVY

úterý - pátek 12 - 17 hodin
sobota a neděle 10 - 12 a 13 - 17

30 / 20 Kč

Knihovna teplického muzea je až do odvolání UZAVŘENA! Děkujeme za pochopení.

Muzeum Teplice Archiv 2017 Výstavy 2017 → „SOUTĚŽNÍ PŘEHLÍDKA VÝTVARNÝCH OBORŮ ZÁKLADNÍCH UMĚLECKÝCH ŠKOL ÚSTECKÉHO KRAJE“

Výstavy 2017

8. 3. – 6. 4. / Jízdárna a I., II. a III. výstavní místnost / otevřeno od úterý do neděle od 10 do 12 a od 13 do 17 hodin

OČI DOKOŘÁN - SOUTĚŽNÍ PŘEHLÍDKA VÝTVARNÝCH OBORŮ ZÁKLADNÍCH UMĚLECKÝCH ŠKOL - krajské kolo

Ve dnech 8. března až 6. dubna se ve všech výstavních prostorách Regionálního muzea v Teplicích koná soutěžní přehlídka výtvarných oborů základních uměleckých škol z celého Ústeckého kraje, kterou letos pořádá Základní umělecká škola Teplice. K vidění je velké množství prací žáků a studentů ZUŠ v širokém věkovém rozpětí. ZUŠky navštěvují děti od 5 let až do dospělosti.
Učitelé se svými žáky se prezentují soubory výtvarných prací, výtvarnými řadami nebo výtvarnými projekty, kde je krásně vidět jejich společný přístup na dané téma a pohled, kterým k němu přistupují. Můžeme se těšit spoustou originálních námětů a kreativních výtvarných řešení. Letošní nepovinné téma přehlídky je SKRÝVÁNÍ A ODKRÝVÁNÍ.
Přehlídka je vždy velkým zážitkem pro každého, malého i velkého diváka, a slouží také jako velký inspirační zdroj pro všechny učitele výtvarné výchovy nejen ze ZUŠek, ale i ze základních i mateřských škol.
Nechte se překvapit úžasnou dětskou fantazií a přijďte se podívat na svět viděný dětskýma očima!

Vernisáž výstavy se konala v úterý 7. března 2017 v 16 hodin. 

FOTOGRAFIE Z VERNISÁŽE

POZVÁNKA PRO ŠKOLY

Výstava je pro školy otevřena zdarma a i v dopoledních hodinách.
Hlavní vstup na výstavu je Jízdárnou teplického zámku.
Běžná otevírací doba: út – ne 10 – 12 a 13 – 17 hodin
Přes poledne je možné výstavu navštívit po telefonické domluvě s paní učitelkou Linhartovou tel. 736 653 859 nebo 731 495 326.
Těšíme se na Vaši návštěvu!

 

 

Přílohy:

Regionální muzeum v Teplicích
Příspěvková organizace Ústeckého kraje specializující se na archeologii, historii a přírodu severozápadních Čech. Značnou pozornost věnuje dokumentaci sklářství, keramiky, cínařství a lázeňství a správě vzácných knižních sbírek.

Mapa stránek | Kontakty | Upozorňujeme návštěvníky, že prostory teplického muzea jsou monitorovány kamerovým systémem a veškeré akce digitálně dokumentovány.

TM design Grafika Clickmedia Webdesign Vytvoření webových stránek