Regionální muzeum v Teplicích, p.o.

DeutschDeutsch EnglishEnglish ČeskyČesky

Expozice
otevřeny denně kromě pondělí
10-12 a 13-17 hodin
Prohlídky pouze s průvodcem každou celou hodinu.

Vstupné

  • plné 50,- Kč/ snížené 30,- Kč
  • děti do 6 let zdarma

Výstavy 
otevřeny denně kromě pondělí
úterý až pátek 12-17 hodin
sobota a neděle 10-12 a 13-17

Vstupné 

  • plné 30,- Kč / snížené 20,- Kč
  • děti do 6 let zdarma

Výzva pro veřejnost

zlaty-dzbanek.jpg

Oceňte s námi regionální lidové řemeslníky!

Regionální centrum pro Tradiční lidovou kulturu vyzývá širokou veřejnost k nominaci na cenu Zlatý džbánek za zachování a rozvoj lidových tradic Ústeckého kraje.

Ohlášení akce spojené s tradiční lidovou kulturou v Ústeckém kraji     

Žádáme veřejnost o poskytování informací o akcích spojených s tradiční lidovou kulturou. Akce nahlašte pracovníkům Regionálního muzea v Teplicích (tel. 417 537 869, Zámecké náměstí 14, 415 01 Teplice nebo info@muzeum-teplice.cz).

Uvítáme jakékoli informace o událostech lidového charakteru v celém Ústeckém kraji.

Aktivní účast na dokumentaci nehmotné lidové kultury v Ústeckém kraji  

Do dokumentace nehmotných lidových statků v Ústeckém kraji bychom rádi zapojili veřejnost  - soukromé osoby i organizace. Na našich stánkách naleznete Návrhový list, jedná se o dokument, kde můžete vyplnit údaje o nehmotném lidovém statku. Řádně vyplněný dokument odešlete do Regionálního muzea v Teplicích (Zámecké náměstí 14, 415 01 Teplice nebo info@muzeum-teplice.cz). Odborný pracovník poté předloží Návrhový list odborné komisi pro Tradiční lidovou kulturu a ta rozhodne o zapsání tohoto statku na regionální seznam.

Regionální muzeum v Teplicích
Příspěvková organizace Ústeckého kraje specializující se na archeologii, historii a přírodu severozápadních Čech. Značnou pozornost věnuje dokumentaci sklářství, keramiky, cínařství a lázeňství a správě vzácných knižních sbírek.

Mapa stránek | Kontakty | Upozorňujeme návštěvníky, že prostory teplického muzea jsou monitorovány kamerovým systémem a veškeré akce digitálně dokumentovány.

TM design Grafika Clickmedia Webdesign Vytvoření webových stránek