Regionální muzeum v Teplicích, p.o.

DeutschDeutsch EnglishEnglish ČeskyČesky

Otevírací doba a vstupné

EXPOZICE
Prohlídky s průvodcem celoročně každou celou hodinu

úterý - neděle 10 - 12 a 13 - 17 hodin

50 / 30 Kč

VÝSTAVY

úterý - pátek 12 - 17 hodin
sobota a neděle 10 - 12 a 13 - 17 hodin

30 / 20 Kč

S ohledem na vládní opatření je nadále nutné v prostorách muzea dodržovat stanovená hygienická nařízení a návštěva je možná pouze se zakrytými ústy a nosem. Děkujeme za pochopení.

Muzeum Teplice Archiv 2010 Akce 2010 → „Rumová vánice“

Akce 2010

Rumová vánice

Společnost přátel Julia Payera Julius Payer ze Šanova frajer a Regionální muzeum v Teplicích si Vás dovolují pozvat na happening "Rumová vánice" - pocta Juliu Payerovi k 169. výročí jeho narození.

Akce se uskuteční ve čtvrtek 2. září 2010 v 19 hod. před Payerovým rodným domem U Jitřenky (dnes Hotel Payer) v Teplicích-Šanově.   Program: - pocta Juliu Payerovi - přípitek (vlastní rum s sebou nebo za dobrou cenu poskytneme přímo na místě) - společná zábava a veselice v šanovské pivnici DŘEVÁK, U Hadích lázní 52, za hudebního doprovodu MARTINŮ DAVIDA a HERBSTA     Kdo byl Julius Payer? - proslulý polární badatel, objevitel Země Františka Josefa, nadaný malíř a nově též, naším přičiněním, vítěz ankety týdeníku Sedmička
„Největší rodák regionu severních Čech“. 
 

Regionální muzeum v Teplicích
Příspěvková organizace Ústeckého kraje specializující se na archeologii, historii a přírodu severozápadních Čech. Značnou pozornost věnuje dokumentaci sklářství, keramiky, cínařství a lázeňství a správě vzácných knižních sbírek.

Mapa stránek | Kontakty | Upozorňujeme návštěvníky, že prostory teplického muzea jsou monitorovány kamerovým systémem a veškeré akce digitálně dokumentovány.

TM design Grafika Clickmedia Webdesign Vytvoření webových stránek