Regionální muzeum v Teplicích, p.o.

DeutschDeutsch EnglishEnglish ČeskyČesky

Expozice
otevřeny denně kromě pondělí
10-12 a 13-17 hodin
Prohlídky pouze s průvodcem každou celou hodinu.

Vstupné

  • plné 50,- Kč/ snížené 30,- Kč
  • děti do 6 let zdarma

Výstavy 
otevřeny denně kromě pondělí
úterý až pátek 12-17 hodin
sobota a neděle 10-12 a 13-17

Vstupné 

  • plné 30,- Kč / snížené 20,- Kč
  • děti do 6 let zdarma

Muzeum Teplice Archiv 2010 Akce 2010 → „Rumová vánice“

Akce 2010

Rumová vánice

Společnost přátel Julia Payera Julius Payer ze Šanova frajer a Regionální muzeum v Teplicích si Vás dovolují pozvat na happening "Rumová vánice" - pocta Juliu Payerovi k 169. výročí jeho narození.

Akce se uskuteční ve čtvrtek 2. září 2010 v 19 hod. před Payerovým rodným domem U Jitřenky (dnes Hotel Payer) v Teplicích-Šanově.   Program: - pocta Juliu Payerovi - přípitek (vlastní rum s sebou nebo za dobrou cenu poskytneme přímo na místě) - společná zábava a veselice v šanovské pivnici DŘEVÁK, U Hadích lázní 52, za hudebního doprovodu MARTINŮ DAVIDA a HERBSTA     Kdo byl Julius Payer? - proslulý polární badatel, objevitel Země Františka Josefa, nadaný malíř a nově též, naším přičiněním, vítěz ankety týdeníku Sedmička
„Největší rodák regionu severních Čech“. 
 

Regionální muzeum v Teplicích
Příspěvková organizace Ústeckého kraje specializující se na archeologii, historii a přírodu severozápadních Čech. Značnou pozornost věnuje dokumentaci sklářství, keramiky, cínařství a lázeňství a správě vzácných knižních sbírek.

Mapa stránek | Kontakty | Upozorňujeme návštěvníky, že prostory teplického muzea jsou monitorovány kamerovým systémem a veškeré akce digitálně dokumentovány.

TM design Grafika Clickmedia Webdesign Vytvoření webových stránek