Regionální muzeum v Teplicích, p.o.

DeutschDeutsch EnglishEnglish ČeskyČesky

Nacházíte se na starých webových stránkách. Teplické muzeum má nové webové stránky. ODKAZ ZDE

Profil v síti Facebook

Nacházíte se na starých webových stránkách. Teplické muzeum má nové webové stránky. ODKAZ ZDE

Muzeum Teplice Archiv 2020 HOME OFFICE → „MUZEUM OTEVŘENO JIŽ JEN DO PÁTKU!“

HOME OFFICE

MUZEUM OTEVŘENO JIŽ JEN DO PÁTKU!

Regionální muzeum v Teplicích bude v pátek 18. 12. 2020 z důvodu vládních protiepidemických opatření OPĚT UZAVŘENO PRO VEŘEJNOST. Srdečně Vás zveme k POSLEDNÍ LETOŠNÍ NÁVŠTĚVĚ všech expozic na teplickém zámku a do našich výstavních sálů na prohlídku Expozičně herní retro výstavy Kovozávodů Semily - HRAVĚ A ZDRAVĚ (bohužel bez herny), Panenek a historických kočárků Zdeňky Bednaříkové a nové výstavy Expedice na severní pól / Ilustrace Julia Payera. Ve foyer teplického zámku si můžete zdarma prohlédnout exponát měsíce prosinec, který je věnovaný 250. výročí narození L. van Beethovena a zakoupit muzejní publikace a upomínkové předměty. 

Ve čtvrtek 17. 12. od 15 do 20 hodin máte jedinečnou možnost ještě letos navštívit výstavu, kterou v Jízdárně teplického zámku připravila s týmem muzejníků kurátorka Mgr. Pavlína Boušková a je věnována Františku Fridrichovi (1829-1892), nejvýznamnějšímu českému fotografovi a vydavateli fotografických pohlednic 2. poloviny 19. století. Na výstavě bude představeno přes 200 Fridrichových snímků z Teplic a okolí. Vystaveny budou originální fotografie, velkoformátové reprodukce i trojrozměrné dobové exponáty. Výstava se koná ve spolupráci s Národním technickým muzeem a byla finančně podpořena Ministerstvem kultury ČR. Neváhejte a přijďte, ve čtvrtek bude výstava OD 15 DO 20 HODIN OTEVŘENA ZDARMA.

Regionální muzeum v Teplicích
Příspěvková organizace Ústeckého kraje specializující se na archeologii, historii a přírodu severozápadních Čech. Značnou pozornost věnuje dokumentaci sklářství, keramiky, cínařství a lázeňství a správě vzácných knižních sbírek.

 |  Upozorňujeme návštěvníky, že prostory teplického muzea jsou monitorovány kamerovým systémem a veškeré akce digitálně dokumentovány.

TM design Grafika Clickmedia Webdesign Vytvoření webových stránek