2020-12-18-12-29-13-katalog_prodej.jpg

Katalog Teplicko objektivem Františka Fridricha

Knihu historičky Pavlíny Bouškové si můžete zakoupit v recepci muzea na teplickém zámku za 260 Kč.

nouze.jpg

Publikace Umění v nouzi!?

Knihu Bohuslavy Chleborádové (ed.) lze zakoupit v recepci muzea na teplickém zámku za 299,- Kč.

kniha-zide.jpg

Židovské osobnosti Teplicka

Knihu lze zakoupit v recepci muzea za 200,- Kč, na dobírku knihu nezasíláme!

katalog-sklo.jpg

SKLO ZE MSTIŠOVA 1956 - 1964

Publikace je vyprodaná!

povesti-jindra.jpg