Otevírací doba a vstupné

EXPOZICE
Prohlídky s průvodcem celoročně každou celou hodinu

úterý - neděle 10 - 12 a 13 - 17 hodin

50 / 30 Kč

VÝSTAVY

úterý - pátek 12 - 17 hodin
sobota a neděle 10 - 12 a 13 - 17 hodin

30 / 20 Kč

S ohledem na vládní opatření je nadále nutné v prostorách muzea dodržovat stanovená hygienická nařízení a návštěva je možná pouze se zakrytými ústy a nosem. Děkujeme za pochopení.

katalog-sklo.jpg

SKLO ZE MSTIŠOVA 1956 - 1964

Historie a výrobní produkce sklárny ve Mstišově na Teplicku v novém katalogu MgA. Jitky Bažantové

povesti-jindra.jpg