Regionální muzeum v Teplicích, p.o.

DeutschDeutsch EnglishEnglish ČeskyČesky

Expozice
otevřeny denně kromě pondělí
10-12 a 13-17 hodin
Prohlídky pouze s průvodcem každou celou hodinu.

Vstupné

  • plné 50,- Kč/ snížené 30,- Kč
  • děti do 6 let zdarma

Výstavy 
otevřeny denně kromě pondělí
úterý až pátek 12-17 hodin
sobota a neděle 10-12 a 13-17

Vstupné 

  • plné 30,- Kč / snížené 20,- Kč
  • děti do 6 let zdarma

Ocenění za zachování a rozvoj lidových tradic Ústeckého kraje ZLATÝ DŽBÁNEK

Předávání Ocenění TLK Zlatý džbánek

První ročník Ocenění za zachování a rozvoj lidových tradic Ústeckého kraje – Zlatý džbánek byl pořádán v prostorách litoměřickém hradu dne 19. 5. 2017. Ceny v podobě keramických džbánků byly předány v rámci zahájení Festivalu muzejních nocí 2017.
Prvním oceněným byl pan PhDr. František Ledvinka, ředitel skanzenu v Zubnicích. Cenu dostal za celoživotní práci a podporu lidových tradic a záchranu lidové architektury v oblasti Českého středohoří. Druhým oceněným byl folklórní soubor Lužičan, který sídlí v Krásné Lípě. Zltý džbánek obdržel za udržování a obnovování lidové kultury a tradic v rámci Ústeckého kraje, zejména v oblasti Krásnolipska. Cenu přebírala paní Naďa Semelková, vedoucí souboru.

Fotografie z udílení ocenění

Regionální muzeum v Teplicích
Příspěvková organizace Ústeckého kraje specializující se na archeologii, historii a přírodu severozápadních Čech. Značnou pozornost věnuje dokumentaci sklářství, keramiky, cínařství a lázeňství a správě vzácných knižních sbírek.

Mapa stránek | Kontakty | Upozorňujeme návštěvníky, že prostory teplického muzea jsou monitorovány kamerovým systémem a veškeré akce digitálně dokumentovány.

TM design Grafika Clickmedia Webdesign Vytvoření webových stránek