Regionální muzeum v Teplicích, p.o.

DeutschDeutsch EnglishEnglish ČeskyČesky

Otevírací doba a vstupné

EXPOZICE
Prohlídky s průvodcem celoročně
každou celou hodinu
úterý - neděle 10 - 12 a 13 - 17
50 / 30 Kč

VÝSTAVY
úterý - pátek 12 - 17 hodin
sobota a neděle 10 - 12 a 13 - 17
30 / 20 Kč

Ocenění za zachování a rozvoj lidových tradic Ústeckého kraje ZLATÝ DŽBÁNEK

Předávání Ocenění TLK Zlatý džbánek

První ročník Ocenění za zachování a rozvoj lidových tradic Ústeckého kraje – Zlatý džbánek byl pořádán v prostorách litoměřickém hradu dne 19. 5. 2017. Ceny v podobě keramických džbánků byly předány v rámci zahájení Festivalu muzejních nocí 2017.
Prvním oceněným byl pan PhDr. František Ledvinka, ředitel skanzenu v Zubnicích. Cenu dostal za celoživotní práci a podporu lidových tradic a záchranu lidové architektury v oblasti Českého středohoří. Druhým oceněným byl folklórní soubor Lužičan, který sídlí v Krásné Lípě. Zltý džbánek obdržel za udržování a obnovování lidové kultury a tradic v rámci Ústeckého kraje, zejména v oblasti Krásnolipska. Cenu přebírala paní Naďa Semelková, vedoucí souboru.

Fotografie z udílení ocenění

Regionální muzeum v Teplicích
Příspěvková organizace Ústeckého kraje specializující se na archeologii, historii a přírodu severozápadních Čech. Značnou pozornost věnuje dokumentaci sklářství, keramiky, cínařství a lázeňství a správě vzácných knižních sbírek.

Mapa stránek | Kontakty |  |  Upozorňujeme návštěvníky, že prostory teplického muzea jsou monitorovány kamerovým systémem a veškeré akce digitálně dokumentovány.

TM design Grafika Clickmedia Webdesign Vytvoření webových stránek