Regionální muzeum v Teplicích, p.o.

DeutschDeutsch EnglishEnglish ČeskyČesky

Expozice
otevřeny denně kromě pondělí
10-12 a 13-17 hodin
Prohlídky pouze s průvodcem každou celou hodinu.

Vstupné

  • plné 50,- Kč/ snížené 30,- Kč
  • děti do 6 let zdarma

Výstavy 
otevřeny denně kromě pondělí
úterý až pátek 12-17 hodin
sobota a neděle 10-12 a 13-17

Vstupné 

  • plné 30,- Kč / snížené 20,- Kč
  • děti do 6 let zdarma

Muzeum Teplice Archiv 2016 Výstavy 2016 → „PROSTOR STĚNY - autorská výstava skleněných obrazů a rytého skla Lady Semecké“

Výstavy 2016

do 8. 1. 2017 / III. výstavní místnost

PROSTOR STĚNY

Autorská výstava skleněných obrazů a rytého skla Lady Semecké

Teplická autorka MgA. Lada Semecká (*1973) je jedna z nejvýznamnějších současných českých sklářských umělkyň s originálním autorským rukopisem. Pro její tvorbu je příznačný smysl pro detail, preciznost, bravurní zvládnutí použitých výtvarných i řemeslných technik a zároveň hledání nových přístupů a technologií v práci se sklem. Lada Semecká představuje ve III. výstavní místnosti teplického zámku autorské ryté sklo a závěsné abstraktní skleněné obrazy zhotovené technikou spékaní skla. Návštěvníci se mohou těšit na promyšlenou netradiční instalaci s dataprojekcí.

Regionální muzeum v Teplicích
Příspěvková organizace Ústeckého kraje specializující se na archeologii, historii a přírodu severozápadních Čech. Značnou pozornost věnuje dokumentaci sklářství, keramiky, cínařství a lázeňství a správě vzácných knižních sbírek.

Mapa stránek | Kontakty | Upozorňujeme návštěvníky, že prostory teplického muzea jsou monitorovány kamerovým systémem a veškeré akce digitálně dokumentovány.

TM design Grafika Clickmedia Webdesign Vytvoření webových stránek