Regionální muzeum v Teplicích, p.o.

DeutschDeutsch EnglishEnglish ČeskyČesky

Otevírací doba a vstupné

EXPOZICE
Prohlídky s průvodcem celoročně každou celou hodinu

úterý - neděle 10 - 12 a 13 - 17 hodin

50 / 30 Kč

VÝSTAVY

úterý - pátek 12 - 17 hodin
sobota a neděle 10 - 12 a 13 - 17 hodin

30 / 20 Kč

S ohledem na vládní opatření je nadále nutné v prostorách muzea dodržovat stanovená hygienická nařízení a návštěva je možná pouze se zakrytými ústy a nosem. Děkujeme za pochopení.

Muzeum Teplice Archiv 2016 Výstavy 2016 → „PROSTOR STĚNY - autorská výstava skleněných obrazů a rytého skla Lady Semecké“

Výstavy 2016

do 8. 1. 2017 / III. výstavní místnost

PROSTOR STĚNY

Autorská výstava skleněných obrazů a rytého skla Lady Semecké

Teplická autorka MgA. Lada Semecká (*1973) je jedna z nejvýznamnějších současných českých sklářských umělkyň s originálním autorským rukopisem. Pro její tvorbu je příznačný smysl pro detail, preciznost, bravurní zvládnutí použitých výtvarných i řemeslných technik a zároveň hledání nových přístupů a technologií v práci se sklem. Lada Semecká představuje ve III. výstavní místnosti teplického zámku autorské ryté sklo a závěsné abstraktní skleněné obrazy zhotovené technikou spékaní skla. Návštěvníci se mohou těšit na promyšlenou netradiční instalaci s dataprojekcí.

Regionální muzeum v Teplicích
Příspěvková organizace Ústeckého kraje specializující se na archeologii, historii a přírodu severozápadních Čech. Značnou pozornost věnuje dokumentaci sklářství, keramiky, cínařství a lázeňství a správě vzácných knižních sbírek.

Mapa stránek | Kontakty | Upozorňujeme návštěvníky, že prostory teplického muzea jsou monitorovány kamerovým systémem a veškeré akce digitálně dokumentovány.

TM design Grafika Clickmedia Webdesign Vytvoření webových stránek